Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

djkocyk,

A no i "bycie sobą" tak jak pisał bakus wiele stron temu nie zawsze się sprawdza. Jakby tak było to ten wątek by nie powstał

no tamten filmik, wskazywałby na to, że możesz mieć rację, kolo 100 kobiet pytał o seks, był sobą, otwarty i szczery, a jednak nie poszło mu :bezradny:

 

 

Ja przeczytałem już parę takich poradników uwodzenia i wszystkie są bardzo podobne do siebie. Najpierw jest stwierdzenie, że każdy facet, nieważne jak brzydki, biedny itd. może znaleźć i zdobyć wymarzoną super laskę. Potem trochę teorii o tym co pociąga kobiety, by następnie stwierdzić, że jednak pieniądze, wygląd i pozycja społeczna są ważne i trzeba je mieć żeby mieć powodzenie u kobiet. Czyli coś co jest zupełnie oczywiste dla większości mężczyzn. Wszystko to jednak podbudowane pseudonaukową filozofią a la poradniki - "Zostań milionerem w miesiąc".

 

no bo jak ludzie przeglądają książki w księgarniach, zazwyczaj zwracają uwagę na pierwsze strony, więc muszą być zachęcające, a później autorzy nie mają już serca okłamywać czytelników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo jak ludzie przeglądają książki w księgarniach, zazwyczaj zwracają uwagę na pierwsze strony, więc muszą być zachęcające, a później autorzy nie mają już serca okłamywać czytelników.

 

:lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo jak ludzie przeglądają książki w księgarniach, zazwyczaj zwracają uwagę na pierwsze strony, więc muszą być zachęcające, a później autorzy nie mają już serca okłamywać czytelników.

 

Mam dokładnie takie same przemyślenia. PUA to porostu biznes sprzedający nadzieję naiwnym. Nikt mi nie powie, że dwudziestoparoletni prawiczek pójdzie na kurs, wywali 1500 zł i w dwa dni będzie wymiatał i hurtowo podrywał dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba zależy, od tego czy będąc sobą jest atrakcyjny i przeszkadzał tylko jakiś szkopuł wyłapany na tym pua, który równie dobrze mógłby zostać podpowiedziany przez kogoś z otoczenia, czy wszystko w nim jest do wymiany.

ale nie wiem nie byłem, być moze cuda się dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie mam już złudzeń. Nawet w ciągu ostatnich paru miesięcy próbowałem poderwać dwie dziewczyny. Do niczego to nie doprowadziło. Zero zainteresowania, zero telefonów i tylko ściemy: "W sobotę pracuję (sic!), nie mam czasu, jednak wolałabym nie...". A niby tyle "fajnych" lasek się marnuje bo nikt nie zagada... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ile ja się w życiu nasłuchałem, że ładne dziewczyny są często same. To często piszą właśnie w PUA poradnikach.

 

:shock: Same w sensie że czują się samotnie to się zgodze, ale że są same to najidiotyczniejsza teoria jaką dzisiaj przeczytałem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ile ja się w życiu nasłuchałem, że ładne dziewczyny są często same. To często piszą właśnie w PUA poradnikach.

 

:shock: Same w sensie że czują się samotnie to się zgodze, ale że są same to najidiotyczniejsza teoria jaką dzisiaj przeczytałem :mrgreen:

 

No tak pisali w tych "poradnikach". To było na zasadzie, że one są same bo faceci zawsze się boją zagadać myśląc "to nie moja liga, ona kogoś ma itd." Nie mówię, że w to wierzę tylko, że tak często pisze w tych poradnikach na które się tu ktoś powoływał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, Ale wiesz co w tym szaleństwie jest metoda. Facet oślepiony blaskiem fantastycznej dla niego teorii o tym że może wszystko, wyzwala w sobie spore pokłady energii do działania i wtedy faktycznie mogą go laski inaczej odbierać no i może zdziałać coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×