Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: dzięki

 

włoczykij...a to mi przypomniales muminki...kiedys mialem stany przed napadami paniki jak widzialem te stwory , ktore z piwnicy wychodzily i wygladaly jak rosliny...i tylko chyba wloczykij byl w stanie nad nimi zapanowac przygrywajac na flecie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
:mrgreen: . Jestes na biezaca z muminkami?:D

Oglądałam jakoś do 35 odcinka, ale przerwałam, bo zaczęły się studia i obowiązki, czasu brak. :P

 

Off-topic się tworzy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova,

podobno trener zabiera do marketu/klubu swoich podopiecznych i obserwuje w dzialaniu, pozniej bledy wytyka czy cos takiego, a czemu pytasz?

Trochę pytam, trochę sugeruję :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, czytałam na ten temat, ale w nich nie uczestniczyłam. Z tego, co się orientuję, chodzi o coś więcej, niż "kurs wyrywania lachonów"; można nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi, zmotywować się do pracy nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,

Szkolenie weekendowe na takim kursie kosztuje ok. 1500 zł. Wiem bo sprawdzałem ceny. Ciekaw jestem kogo na to stać

 

poczytałem trochę na stronach gdzie są te uwodzenia.

w artykułach piszą, że najlepiej być sobą, a kurs zapewnia grupe ludzi z podobnymi problemami.

więc będąc sobą i udzielając się w tym temacie, masz darmową, fakt, że okrojoną wersję kursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,
Szkolenie weekendowe na takim kursie kosztuje ok. 1500 zł. Wiem bo sprawdzałem ceny. Ciekaw jestem kogo na to stać

 

poczytałem trochę na stronach gdzie są te uwodzenia.

w artykułach piszą, że najlepiej być sobą, a kurs zapewnia grupe ludzi z podobnymi problemami.

więc będąc sobą i udzielając się w tym temacie, masz darmową, fakt, że okrojoną wersję kursu.

 

Ja przeczytałem już parę takich poradników uwodzenia i wszystkie są bardzo podobne do siebie. Najpierw jest stwierdzenie, że każdy facet, nieważne jak brzydki, biedny itd. może znaleźć i zdobyć wymarzoną super laskę. Potem trochę teorii o tym co pociąga kobiety, by następnie stwierdzić, że jednak pieniądze, wygląd i pozycja społeczna są ważne i trzeba je mieć żeby mieć powodzenie u kobiet. Czyli coś co jest zupełnie oczywiste dla większości mężczyzn. Wszystko to jednak podbudowane pseudonaukową filozofią a la poradniki - "Zostań milionerem w miesiąc".

 

-- 15 lis 2013, 20:58 --

 

A no i "bycie sobą" tak jak pisał bakus wiele stron temu nie zawsze się sprawdza. Jakby tak było to ten wątek by nie powstał :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×