Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84,

Miło poczytać. W końcu, któraś z Pań poparła swoje zdanie przykładem z życia. Przeczytam ich więcej to może zmienię trochę poglądy na ten temat, bo jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. Popytałbym jeszcze dalej o to i owo, bo moja ciekawość nie zna granic, ale się powstrzymam, bo to potrafi męczyć większość ludzi.

 

OT

Acha i miło mi, że byś się ze mną umówiła :D . Samoocena poszła w górę z jakieś pół punktu ;) . Podejrzewam, że mieszkasz ode mnie ze 200, 300 km co najmniej. Mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul pytaj jeżeli masz chęć.

 

OT masz rację :)

 

-- 14 lis 2013, o 17:48 --

 

było zajebiście. Co prawda trochę się stresował (a może nawet bardziej niż trochę, tylko potrafił to dobrze ukryć) i szybko doszedł. Byłam z nim 1.5 roku

8) Krótko można spytać czemu nie wyszło?

 

wyjechał z rodzicami do USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

khaleesi już zapytała za mnie.

 

OT. Normalka. Jak zwykle. :evil:

 

-- 14 lis 2013, o 17:49 --

 

magnolia84,

I Cię zostawił? To dziad jeden. :hide: No chyba, że nie chciałaś zamieszkać u burgerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, khaleesi nie miał wyboru. Zresztą nie mogłabym go nawet prosić, żeby został w Polsce. Poza tym raczej bym tam nie pojechała, bo jak to sobie wyobrażasz? Mieszkalibyśmy u jego rodziców? Jego matka nie tolerowała mnie (kwestie wiary)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

No tak nie znam szczegółów. Zbyt pochopnie go oceniłem, ale gdybym naprawdę kochał dziewczynę to bym z nią został, albo przekonał do wyjazdu. Jeśli żadna z tych opcji by nie wypaliła, to znaczy, że w związku miłości nie było, jedynie jakaś tam sympatia i korzyści dla obu stron (bliskość, wsparcie, seks).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, bo szybko dochodzi ? chociaż to nie wyznacznik,

rozpoznać się nie da moim zdaniem.

 

 

No ale szybko dojśc może z róznych przyczyn, zawsze można powiedzieć, że tak go podnieca że szybko doszedł albo że miał abstynencje kilkumiesięczną. Chodzi mi bardziej o jakieś znaki szczególne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dodam że partner mojej matki obecny,stracił "wianuszek" czy jak to się tam mawia w wieku 25 lat..w burdelu,potem miał takiego stresa że stara do strzału rozpoznała że coś nie gra,także pierwsze doświadczenia seksualne miał w wieku 27 lat, (takie "sensowne"),na dzień dzisiejszy mają dzieciaka,wspólną firmę (w której również gnije),i ogólnie "happy life",także "chyba" nie ma co tracić nadziei aż tak,o ile komuś zależy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, bo szybko dochodzi ? chociaż to nie wyznacznik,

rozpoznać się nie da moim zdaniem.

 

 

No ale szybko dojśc może z róznych przyczyn, zawsze można powiedzieć, że tak go podnieca że szybko doszedł albo że miał abstynencje kilkumiesięczną. Chodzi mi bardziej o jakieś znaki szczególne

Ty tak serio? Serio nie da się nie ma się na czole ani nic się nie przerywa. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×