Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

light, wcześniej był taki bajer, chyba carlos z kimśtam debatował, ale nawet nie chciało mi się pisać, cośtam jeszcze nawijaliście o burdelach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to też miecz obosieczny,jak trafisz na jakiegoś trasha/manipulanta,to ci narobi burdlu w głowie,wkręci sobie człowiek i najebie do posranego łba że jest jeszcze bardziej ch*jowy niż wcześniej sądził,uzależni poczucie wartości,a tu się może okazać że 2 strona coś nie ten teges,samoocena jeszcze gorsza niż wcześniej,bo ktoś do*ebie jeszcze bardziej zbutowaną psychę.

 

A więc znowu wracacie do punktu wyjscia, że samotność jest bardziej opłacalna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,
a jak są białe małżeństwa? seksu nie ma.

seks jest. tyle ze pozamalzenski.

 

:lol:

 

-- 10 lis 2013, 23:27 --

 

light, a w burdelu kto jest jak nie dzivki? :lol:

 

Ale czemu mi to tłumaczysz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co sie podniesie to :oops:

....chyba ryzyko złapania hiva od jakiejś tam "Analnej Malinki", albo zwiększone poczucie ogólnego nieudacznictwa. przynajmniej tak bym się z tym czuł "muszę płacić dziwce za seks, a inni mają to za darmo, co za debil ze mnie" etc etc.

true, juz dawno o tym pisałam, ze żaden seks lepszy niz płatny... płatny na pewno samopoczucia ani samooceny nie podniesie, a jesli juz to na krótko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Nope.

Nie chcę cię zniechęcić,napisałem o OBU stronach związku,+ jak i -.

 

Rozumiem, ale widzę, że ilekroć zaczynam pisać, że związek byłby dla mnie dobry z różnych,względów to pojawia się ktoś, kto zaczyna mi wypisywać wady które mogą się pojawić, tworzyć czarne scenariusze, podawać demotywujące przykłady itp. Tylko po co? Przecież nie jestem jakimś idiotą w różowych okularach, który wierzy, że jak tylko znajdzie dziewczynę to wszystko będzie super idealne. Nawet jakby było źle, to muszę się o tym przekonać na własnej skórze, żeby znowu tych samych błędów nie powtórzyć i żeby mieć własne doświadczenia (nawet kiepskie), a nie opierać się wyłącznie na czyichś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, mnie sie nie chce szukać cytatów :P

Pamietam jaki pisałes by prawiczki dupczyli skoro ktoś ma problem stworzyć związek i w ogóle cokolwiek z kobietą to mój wniosek jest jak najbardziej poprawny.

 

Miro, :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×