Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd w przypadku faceta - O ile nie ma się ryja jak transylwański horror,czy obsrana końska dupa,albo nie waży się tyle co 2 ciężarówki z hamburgerami - jest NAJMNIEJSZĄ przeszkodą,Kasa - IMO tak,ma znaczenie,ale jak facet z kasą nieśmiała pizda,to też sobie może na dłuższą metę podetrzeć swoimi stówensami co najwyżej swoją bogatą dupę...

Tak,te 2 czynniki nie zaprzeczę - Mają spore znaczenie,ale nie są wszystkim,owszem,być może przyciągnie się tym parę kobiet,ale na co? Na dupczenie?

To sobie można iść za 200 zadupczyć,będzie kochać taka pieniądze,wygląd czy psi pieron,ale to i tak na dłuższą metę gówno warte....

Koniec końców,liczy się to co we łbie,styl bycia,podejście do ludzi,do siebie,do płci przeciwnej,ble ble ble .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

fakt jesteś troche wk*rwiony

Nawet bardzo czasami :x . Dzisiaj też mi się udziela :D

 

ale laska w Twoim życiu by to zmieniła raz dwa

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

 

To cholernie ważnie - FART

Tego mam jak na lekarstwo. Kupiłbym jakby było można :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

 

IMO, z tym trochę loteria - zależy jak trafisz,owszem,baba może pomóc,zmotywuje do zmian,kopnie w dupę wtedy gdy trzeba,sprawi że żywot będzie trochę bardziej kolorowy itp.

Ale to też miecz obosieczny,jak trafisz na jakiegoś trasha/manipulanta,to ci narobi burdlu w głowie,wkręci sobie człowiek i najebie do posranego łba że jest jeszcze bardziej ch*jowy niż wcześniej sądził,uzależni poczucie wartości,a tu się może okazać że 2 strona coś nie ten teges,samoocena jeszcze gorsza niż wcześniej,bo ktoś do*ebie jeszcze bardziej zbutowaną psychę.

 

Może być kolorowo,ale też i ujowo - Nie tak że tylko "miód" gorycz i shit też musi czasem być....

Żeby nie było,wszystkie barowe mądrości to teoria,ale coś w nich musi być :P:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,
fakt jesteś troche wk*rwiony

Nawet bardzo czasami :x . Dzisiaj też mi się udziela :D

 

Dało się zauważyc ;)

 

ale laska w Twoim życiu by to zmieniła raz dwa

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

 

Że co????? Przecież to jest stary oczywista oczywistość, że laska daje sens i powera do życia faceta. Gdyby tak nie było, to wszyscy siedzieliby tylko w burdelach a na codzien by singlowali. Sorry ale Ci co tak Ci mówią po prostu kłamią, albo należy im współczuć ;)

 

To cholernie ważnie - FART

Tego mam jak na lekarstwo. Kupiłbym jakby było można :D .

 

Ja go troche miałem, ale koncertowo zjebałem :mrgreen: Chętnie dokupiłbym dodatkowy pakiet, bez tego będzie cieńko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

 

IMO, z tym trochę loteria - zależy jak trafisz,owszem,baba może pomóc,zmotywuje do zmian,kopnie w dupę wtedy gdy trzeba,sprawi że żywot będzie trochę bardziej kolorowy itp.

Ale to też miecz obosieczny,jak trafisz na jakiegoś trasha/manipulanta,to ci narobi burdlu w głowie,wkręci sobie człowiek i najebie do posranego łba że jest jeszcze bardziej ch*jowy niż wcześniej sądził,uzależni poczucie wartości,a tu się może okazać że 2 strona coś nie ten teges,samoocena jeszcze gorsza niż wcześniej,bo ktoś do*ebie jeszcze bardziej zbutowaną psychę.

 

Może być kolorowo,ale też i ujowo - Nie tak że tylko "miód" gorycz i shit też musi czasem być....

Żeby nie było,wszystkie barowe mądrości to teoria,ale coś w nich musi być :P:pirate:

 

Amen :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Poruchać porucha? samoocena idzie do góry? idzie, poczuje się w końcu jak normalny facet? tak.

Więc chociażby ze względu na te wspaniałe chwile warto próbować, najwyżej nie wyjdzie i tyle, ale potem już będzie zupełnie inne nastawienie miał facet do kobiet i kobiety od razu to wyczują. Mogą sobie gadać to i owo, a i tak prawda jest taka, że kręcą je kumaci w tych sprawach faceci i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Jak tylko dupaczkę chodzi - to problem banalnie łatwy do rozwiązania,bierzesz tysiaka-dwa na owy cel,dupczysz raz,drugi,trzeci,czwarty dziesiąty i problem z głowy.

Nie,nie potępiam,ale też nie pochwalam takiego rozwiązania.

Kestrel! z tym sie nie zgadzam no nie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Mówię tylko,jeżeli facet stricte od tego,i tylko i wyłącznie tego uzależnia swoją samoocenę,czy pewność siebie w kwestii relacji z płcią przeciwną,to niech idzie i robi swoje,czy mu to pomoże?

Nie wiem.

A że nie potępiam ani nie popieram - Nic mi do tego co kto z kim w leżu wyprawia,póki nie krzywdzi tym 2 strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

I Ty Kestrelo chcesz mnie zniechęcić? Oczom nie wierzę.

Zdaję sobie sprawę z tego co napisałeś, ale muszę, chcę i potrzebuję spróbować do chuja wafla, bo nic nie robiąc będę miał bryndzę bankowo do końca życia, a jak spróbuję to mam szanse na poprawę jakości życia, nie?

 

 

light,

Przecież to jest stary oczywista oczywistość, że laska daje sens i powera do życia faceta.

:brawo:

 

Sorry ale Ci co tak Ci mówią po prostu kłamią, albo należy im współczuć ;)

Nie wiem dlaczego mi tak mówili. Nie mogę tego pojąć, czemu mnie odwodzili od czegoś w czym sami uczestniczą z przyjemnością.

 

Chętnie dokupiłbym dodatkowy pakiet, bez tego będzie cieńko

Problem w tym, że wszystko już dawno wyprzedane. Popyt większy niż podaż. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstrykaj obficie, nie oszczędzaj zdroju,

lecz tam gdzie warci są tego napoju.

Mało użyje lubieżności daru,

kto jej nie tłumiąc nagłego pożaru,

na lada kurwę obces się pakuje,

kiwa się kiwa, na końcu popluje.

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co sie podniesie to :oops:

....chyba ryzyko złapania hiva od jakiejś tam "Analnej Malinki", albo zwiększone poczucie ogólnego nieudacznictwa. przynajmniej tak bym się z tym czuł "muszę płacić dziwce za seks, a inni mają to za darmo, co za debil ze mnie" etc etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×