Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem rekordzistą, mam 36 lat.Wszystko mi jedno, kim będzie ta która mnie uczyni pełnowartościowym facetem.Może mieć i 25 lat i 44 i mieć 5 dzieci.

Właśnie przez takie podejście do seksu nie możecie znaleźć dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova, romantyzm romantyzmem, a seks seksem, dobrze wiemy wszyscy że doświadczenie jest ważne, i wymagacie tego od facetów, więc po co znowu propaganda że to nie jest ważne? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, nie znam ani jednej kobiety, która wymaga od mężczyzny doświadczenia. Jeśli padają pytania o dotychczasowe doświadczenie seksualne mężczyzny, to mają one na celu sprawdzenie:

- czy facet zmienia partnerki jak rękawiczki;

- czy jest w stanie stworzyć pełnowartościową relację z kobietą;

- czy nie traktuje kobiet przedmiotowo.

Zatem doświadczenie w tworzeniu relacji może być atutem; ilościowe doświadczenia seksualne z przypadkowymi kobietami definitywnie atutem nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokos84, Przecież to wychodzi przy zbliżeniu, cudów nie ma, jak ktoś walił kapucyna przez 25 lat do komputera 8)

Myślisz, że wszystkie kobiety mają tak samo wrażliwe strefy erogenne, takie same potrzeby seksualne, identyczny poziom libido? Zacznij się zastanawiać nad tym, co poprzez zbliżenie dajesz swojej potencjalnej partnerce.

Kobiety powinny mieć przede wszystkim dużo pokory i cierpliwości. Kiedyś tak nie wybrzydzały

Cierpliwość to musi mieć facet, jak robi minetę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova, Moja odpowiedz jest 2 posty wyżej u kokosa84, kobiety dzisiaj nie są za grosz cierpliwe i wyrozumiałe, to one chcą mieć doświadczonych, dla mnie to pojebane niestety :roll:

 

-- 27 lis 2013, 12:23 --

 

Cierpliwość to musi mieć facet, jak robi minetę :twisted:

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova, To tak samo jak Cię zapytam co daje jazda samochodem A w późniejszej jeździe samochodem B. Doświadczenie przede wszystkim i obycie w samochodach, a o coś takiego chodzi własnie kobietom w łóżku. Chcą nieskalanego, ale jednocześnie doświadczonego... kobiecy mózg jest jedną wielką sprzecznością :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×