Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Jak ktoś bardzo potrzebuje miłości, a jeszcze nigdy jej nie przeżył, to nie interesuje go żadna ciemna strona. Samotność to straszna rzecz. Wiem, że byłoby nieco inaczej, gdybym miała chociaż jakąś koleżankę, której mogłabym się ze wszystkiego zwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie przypominam sobie, żebym miała specjalną mantrę względem jakiejś płci :P

 

Aurora92, jeśli nigdy jej nie przeżył, to tej "ciemnej strony" może też nie rozpoznać ;)

Zupełnie inaczej jest jak się poznaje na początku, a później, gdy te związki chemiczne opadają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ludzi zdrowych- są tylko chorzy i niezdiagnozowani(ci którzy jeszcze nie byli u psychiatry). W czasach psychiatrii zinstytucjonalizowanej, tendencji do stygmatyzacji, szufladkowania pacjentów i silnego lobby koncernów farmaceutycznych każdy człowiek, który pójdzie do psychiatry z problemami dnia codziennego i "bólem egzystencjalnym", który niekoniecznie świadczy o jakimkolwiek zaburzeniu- dostanie natychmiast plakietkę i receptę na procha. Nawet kiedyś słyszałem o przypadku, że lekarz taśmowo pod rząd walnął kilkudziesięciu osobom to samo rozpoznanie F32 czy tam F41.2- coś z depresją związane w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za dziwactwo

Dziwactwo ?

Nie sądzę. Dziewczyna była zadowolona , On tez .

Trzeba nie lada bliskości ,żeby coś takiego prze-pro-wadzi-ć.

ja po kilku latach Związku małżeńskiego nawet bym nie zaproponował takich zabawek swojej żonie. Nawet o wibratorze nie wspomniałem Jej dotąd , a byłby pewnie pomocą w tym trójkacie Ja-Paroksetyna -Ona. Jakoś co do Żony mam wiele blokad, z innymi nie było by raczej problemu ( i bądż tu mądry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo głupi lekarz. Pewnie po prywatnej szkole (dyplomik za nic), w dodatku tej najgorszej. Niedobrze mi się robi od czytania takich bzdur.

 

No właśnie nie, bo skończył dziennie państwowy uniwerek, przyjmował na kasę chorych i miał prywatną praktykę, pracował w dużym dawnym szpitalu wojewódzkim. Nawet psycholożka, która z nim pracowała była bardzo zniesmaczona tą sztuczną "produkcją" pacjentów psychiatrycznych na kopy. Gdyby jeszcze chociaż z nimi porozmawiał, ale nie- recepta na eSeSeRaIa i do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś rozdziewiczył dziewczynę ( też dobrą koleżankę) , a potem jej ogolił mioda ;)

Fajny kolo :great: I fajna laska, że się zgodziła.

 

Aurora92,

Jak ktoś bardzo potrzebuje miłości, a jeszcze nigdy jej nie przeżył, to nie interesuje go żadna ciemna strona. Samotność to straszna rzecz.

No pewno, że tak.

 

Nie słuchaj tych co tu prawią, że facet Ci nic nie da, nie pomoże i dzięki niemu się lepiej nie poczujesz. Przeważnie to gadają Ci co są od dawna w związkach (albo byli po parę razy) i ani myślą ich zakańczać. Zwykłe pieprzenie, nie wiem po co uskuteczniane. To tak jakby ktoś suchy chleb wpieprzał całe życie, chciał spróbować np. schabowego, a reszta by go namawiała, żeby tego nie robił bo to nic specjalnego i się znudzić może i lepiej niech wpieprza dalej chleb i pójdzie na psychoterapię i po leki do apteki. ;)

 

Kurva jak mnie wpienia taka zniechęcająca gadanina. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×