Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

to że sobie patrzy na tych *&&^ przez różowe okulary. Jakby sobie takiego znalazła i jakby ją traktował jak psa a nie człowieka to by jej przeszło.

 

o rany uroda w typie arabskim nie oznacza araba z calym garbem islamizmu przeciez. Tacy faceci sa przystojni i mozesz sie wsciekac ile chcesz ale laskom sie podobaja. I zamiast brnac w to przepros khaleesi, za chemskie odzywki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, A wiec , w pierwszym zabiegu wypada ok 50-70 % włosów , pod warunkiem , że trafimy w fazę anagenu czyli wzrostu włosa ( raczej się w niego nie da trafić) , następny zabieg wykonuje się co 6 tyg . (zalezy od okolicy)

po 4 zabiegach wypadają wszystkie włosy , po ostatnim zabiegu , wykonuje się , zabieg przypominający do pół roku od ostatniego . Plusem jest to , że laser niszczy cebulke a nie usypia jak w przypadku IPL .. więc , warto się poddać takiej debilacji , gdyż ma się spokój z goleniem .. Oczywiście nie każdy moze sie poddać zabiegowi , konieczny warunek jest włos ciemny (najlepiej czarny) oraz skóra nieopalona ;) Można sobie poczytać wiecej na ten temat w necie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, pisze się gej albo homoseksualista - tak gwoli wyjaśnienia :roll:

Nie życzę sobie też tekstów o brudasach, puszczaniu się itd. to niesmaczne i to nie temat do takich dywagacji moi drodzy.

 

Włosów na klacie i na nogach a także na rękach radzę panom nie usuwać - chyba, że mają zamiar to robić już zawsze i o to dbać bardzo - bo takie odrastające cosie wyglądają jakby kto zapałek w gówno nawtykał :mrgreen:

 

Broda - jak dla mnie - ogolona albo króciutko obcięta i zadbana. Pachy - najlepiej wydepilowane albo co najmniej króciutko przystrzyżone - bo takie kłaczyska są nieestetyczne i łatwiej zachować higienę.

Strefy intymne - u faceta zdecydowanie króciutko przycięte. Bo taki widok, że trzeba wchodzić z ciężkim sprzętem delikatnie mówiąc mocno odstrasza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×