Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

co z tego że się podobają skoro wiadomo jak traktują kobiety

dla mnie każda pani która chce być z arabem to idiotka

a te które wychodzą za takich i jadą do arabii a potem trzeba je ratować stamtąd to w ogóle żal.pl

 

ale co to ma do postu khaleesi, ? Podobaja jej sie faceci w typie arabskim i ma do tego prawo czy Tobie sie to podoba czy nie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc (pani od polskiego pewnie przekręca się w grobie , gdyż nie powinno się rozpoczynać zdania od .."a więc") faceci powinni golić wszystkie miejsca , zarówno intymne , jak i pachy , tors , ze względów estetycznych jak i higienicznych , fajną sprawą jest depilacja laserowa , laserem light sheer , po kilku zabiegach zostaje usunięte zbędne owłosienie .. niestety łączy się to z bólem (da sie przeżyć) (taka krótka informacja dla osób nie lubiących maszynki ) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co to ma do postu khaleesi, ? Podobaja jej sie faceci w typie arabskim i ma do tego prawo czy Tobie sie to podoba czy nie :roll:

to że sobie patrzy na tych *&&^ przez różowe okulary. Jakby sobie takiego znalazła i jakby ją traktował jak psa a nie człowieka to by jej przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co to ma do postu khaleesi, ? Podobaja jej sie faceci w typie arabskim i ma do tego prawo czy Tobie sie to podoba czy nie :roll:

to że sobie patrzy na tych *&&^ przez różowe okulary. Jakby sobie takiego znalazła i jakby ją traktował jak psa a nie człowieka to by jej przeszło.

:shock: uwielbiam jak ktoś diagnozuje moją osobę po jednym wyrazie na forum :mrgreen:

kupmitrumne co polecasz dla facetów? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, :D

w depilację bawię się baardzo rzadko, zazwyczaj przycinam do króciutka maszynką to w zupełności wystarcza. Pachy mam permanentnie przycięte tak że nawet spocone specjalnie nie śmierdzą.

 

-- 12 lis 2013, 21:14 --

 

khaleesi, Depilacje laserową laserem light sheer :mrgreen:

oj już nie reklamuj tu swojej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×