Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne XXI wiek a nie ma nic szybkiego poręcznego na golenie jaj, ani w ogóle niczego. Ja chcę takie coś w spray'u, że psiknę, zmyję i będą gładkie, albo i w dodatku błyszczące 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwasy są teraz dobre , na poprawienie cery (cera trądzikowa ) albo na rozjaśnienie jakieś przybarwień itp ;)

zazwyczaj ludzie się bają robić kwasy , bo myślą , ze im twarz wypali , nic takiego się nie stanie , gdyż kwasy które są używane są w niskich stężeniach ;)

 

dokladnie...sama co jakis czas robie kwasy. Akurat wczoraj mialam. Nie mam ani tradziku ani przebarwien ale ladnie pillinguje skore

 

chociaz i tak trzeba mu oddac to ze ma samozaparcie do cwiczen . W jego wieku wiekszosc facetow nosi brzuch przed soba.

wiekszoscv sie z niego smieje ale zazdroszcza ciala

Jakie podcinanie włosów na jajach Ludzie zatniecie sie w cholere :hide: Zwykła maszynka po co kombinować. Przy plastrach panowie się prędzej zesracie niż wydepilujecie :mrgreen:

przeciez sa kremy do depilacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podobają włochaci mężczyźni :D . Jestem przeciwna męskiej depilacji ciała, miejsca intymne... Zaznaczyłam opcję "obojętnie", ale powiedziałabym raczej, że to zależy. Bo jak ktoś sobie może warkocze pleść między nogami, to wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×