Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka byla dla mnie gniotem

Mi tez się nie podobała jak weszła do kina. Wiele lat później obejrzałem jeszcze raz i stwierdziłem że byłem zbyt surowy.

 

W dodatku Szablozebny nie poznal swojego brata

W filmie wcale nie musieli być braćmi, nie pamiętam czy to było powiedziane. Wiem że w XMW są braćmi ale to dużo później przyszło i zresztą XMW jest najgorszym chyba filmem w historii jeśli chodzi o spójność z poprzednimi częściami.

 

-- 29 paź 2013, 23:58 --

 

Bo nie ma takiej części

nie ma jeszcze ale będzie, dzisiaj pojawił się trailer 8)

 

-- 30 paź 2013, 00:00 --

 

Ja czekam teraz już lekko przestępując z nogi na nogę na kolejną część Hobbita - święta w kinie - uwielbiam to!!

przy pierwszej się wprawdzie nie nudziłem ale co chwilę wytykałem bzdury, zawiodłem się mocno i na drugą na pewno nie pójdę do kina, nawet mi się nie spieszy żeby obejrzeć w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Carrie to w ogóle IMHO była jedna ze słabszych "produkcji" Kinga i niezbyt podobała mi się stara wersja - ale ciekawość bierze górę :smile:

 

Z ostatnich oglądanych:

The Lone Ranger - słabizna jakich mało, humoru jak na lekarstwo, nawet Depp nie pomógł.

Pacific Rim - sama nie wiem, fabuła generalnie do dupy, amerykanie srający tęczą i patriotyzmem chcą uratować świat. Dobrze, że wizualnie i dźwiękowo film świetny do oglądania. Dla fanów gatunku, typowy odmóżdżacz.

Now you see me aka Iluzja - fajny, fajny pod każdym względem i dla ucha i dla oka i zaskoczył mnie koniec co rzadko się zdarza.

Obecność - eeee może być, horror jak horror, nawet buduje napięcie, jest wszytsko co być powinno - ja lubię inne filmy z dreszczykiem.

Evil Dead ( wersja z 2013 roku) - powiem tak - salwy śmiechu i zażenowanie. Odradzam - gniot!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklama przypomniała mi o istnieniu serialu "Bez tajemnic", obejrzałam pierwszy odcinek - :great: podoba się! choć może to dlatego, że chodzę na terapię... myślę, że kogoś innego mógłby znudzić.

ale kurcze, jaka to jest produkcja, jacy reżyserzy! mniam!

Z tego co się orientuje Bez Tajemnic jest zrobiony na podstawie jakiegoś takiego serialu amerykańskiego, który rzecz jasna jest dużo lepszy. Ale niestety nie pamiętam nazwy :/ Jak mi się wspomni to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje Bez Tajemnic jest zrobiony na podstawie jakiegoś takiego serialu amerykańskiego, który rzecz jasna jest dużo lepszy. Ale niestety nie pamiętam nazwy :/ Jak mi się wspomni to napiszę

Błąd :D

Jest jedną z kilku międzynarodowych wersji izraelskiego serialu Be-tipul

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje Bez Tajemnic jest zrobiony na podstawie jakiegoś takiego serialu amerykańskiego, który rzecz jasna jest dużo lepszy. Ale niestety nie pamiętam nazwy :/ Jak mi się wspomni to napiszę

Błąd :D

Jest jedną z kilku międzynarodowych wersji izraelskiego serialu Be-tipul

:P

 

Na podstawie Be Tipul powstał amerykański serial "In Treatment" (niezły). Dopiero potem powstało "Bez tajemnic i Polacy raczej wzorowali się na tym drugim. Nie podejrzewam ich o sięganie do izraelskich produkcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific Rim - sama nie wiem, fabuła generalnie do dupy, amerykanie srający tęczą i patriotyzmem chcą uratować świat. Dobrze, że wizualnie i dźwiękowo film świetny do oglądania. Dla fanów gatunku, typowy odmóżdżacz.

 

Zgadzam się. Film obejrzałam tylko dla Charliego Hunnama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, mi jak na czarna komedie to sie podobalo. Depp jako wampir odnajdujacy sie w rzeczywistosci po 200 iles latach pod ziemia, dobre :P. No i ta scena seksu z wiedzma jak wszystko rozwalili haha :D. Co do Evy-noo, bylo na co popatrzec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje Bez Tajemnic jest zrobiony na podstawie jakiegoś takiego serialu amerykańskiego, który rzecz jasna jest dużo lepszy. Ale niestety nie pamiętam nazwy :/ Jak mi się wspomni to napiszę

Błąd :D

Jest jedną z kilku międzynarodowych wersji izraelskiego serialu Be-tipul

:P

 

Na podstawie Be Tipul powstał amerykański serial "In Treatment" (niezły). Dopiero potem powstało "Bez tajemnic i Polacy raczej wzorowali się na tym drugim. Nie podejrzewam ich o sięganie do izraelskich produkcji ;)

 

no tak, polski scenariusz powstał na podstawie izraelskiego.

może zagraniczne wersje są lepsze - nie wiem :)

ale polska mi się bardzo podoba :) uważam, że jest naprawdę świetnie zrobiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King Kong (1933) - po tylu latach efekty nadal robią wrażenie (oczywiście w nieco innym sensie niż w dzisiejszych produkcjach), skłaniając po projekcji do zdjęcia czapki i minuty ciszy nad mistrzostwem artystów od efektów wizualnych. Niech żyje animatronika..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×