Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Luby twierdzi, że widział wielki bilbord reklamujący ten serial w centrum dużego miasta, więc być może z kolejnymi sezonami nie wszystko stracone(?)

U nas czy "zagramanicą"? Jak u nas to najpewniej dopiero wchodzi do ramówki.

 

"Emitowany w stacji ABC od 30 września 2012 roku. 16 listopada 2012 r. ogłoszono koniec serialu z powodu niskiej oglądalności, serial zakończył się po 13-tu odcinkach pierwszego sezonu."

 

No ale fajnie że "wooow" :D Też się cieszę, bo serial fajniutki. Trzeba się nacieszyć tym co nakręcili 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladam wlasnie ostatni odcinek sezonu 4 Breaking Bad. Co tam sie wyprawia. Powiem tak: jak do tej pory bylo dosc malo akcji, ale wiele rzeczy bylo ciekawych (oczywiscie malo akcji nie oznacza, ze serial jest slaby, bo jest genialny), to teraz tej akcji jest sporo. Czuc napiecie na kazdym kroku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland się rozkręca :D Następny odcinek zapowiada się grubo...

I w międzyczasie oglądam na bieżąco Boardwalk Empire. Fajny klimat, teksty i w ogóle ale jednak czegoś tutaj brakuje.

Podczas urlopu chyba będzie maraton z Breaking Bad, do tego dokończenie Rodziny Soprano, całe House of Cards, może nawet The Bible. Trochę tego jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co raz bardziej wkręcam się w 666 Park Avenue. Jestem już na 8 odcinku. Dzisiaj polecą kolejne dwa.

Błagam o kolejny sezon :(

Jestem w tym samym miejscu, zacząłem "oszczędzać" i oglądać co drugi dzień żeby przedłużyć przyjemność :/ Naprawdę nie wiem jakim cudem ten serial miał niską oglądalność, ludzie są głupi :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w końcu The Conjuring i muszę przyznać, że jestem jednak zawiedziony. Liczyłem jednak na coś bardziej oryginalnego ostatecznie od typowej w kinie prezentacji opętania :/ Mimo to, około 70% filmu uważam za bdb, podobało mi się budowanie napięcia przez ten czas, tyle, że pozostało wrażenie, że decydujące sceny są zbyt krótkie i wszystko kończy się zbyt szybko. Cóż, wciąż dla mnie numerem jeden w gatunku horrorów pozostaje The Thing z 82', a jeśli Wan faktycznie kończy z horrorami, na razie czy definitywnie, to prawdopodobnie przez dłuższy czas nie ma co liczyć na przyzwoity horror.

 

-- 11 paź 2013, 02:13 --

 

Skoro przy branżowych filmach jesteśmy, to odświeżyłem sobie niedawno "12 małp" i muszę przyznać, że jest to film kompletny, bez zbędnych scen i co najważniejsze zostawiający pole do interpretacji.

Absolutnie się zgadzam, wg mnie film genialny i jest w moim top 10, oglądałem go 3-krotnie, faktycznie duże pole do interpretacji, ja obstaję przy chorobie psychicznej Cole'a, za dużo przecież rzeczy w filmie przemawia za tym, ze scenerii, jak i schemacie pewnych scen żeby nie było to zamysłem scenarzystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- 666 Park Avenue serial z olbrzymim potencjałem, świetny pomysł, klimat, niestety zakończenie kompletnie niesatysfakcjonujące i w ogóle od połowy sezonu zaczęło się ucinanie dobrych wątków pobocznych, upraszczanie. no ale to wynika z tego, że abc zdjęło ze stacji i zrezygnowało z kontynuacji. wrrrrrrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×