Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jetem po kolejnym kilkuodcinkowym seansie "The Walking Death". Musze przyznac, ze watek Gubernatora jest swietny. Bardzo mi przypadl do gustu. Rick zmienia sie w prawdziwego dupka i to jest dobre, jednakze nigdy nie bedzie lepszy od Lee Everetta (bohatera gry z tej samej serii) :P. Mam tylko jedno zastrzezenie

czemu Hershel przezyl ugryzienie po odrabaniu nogi, zas gdy Lee byl w podobnej sytuacji w grze i amputowal sobie lape to i tak umarl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, nie wykrwawil sie, bo krwawienie mial od razu zastopowane. Infekcja? Ale Hershel wtedy tez musialby zginac, bo ten, mimo amputacji, umarl i zaleznie od wyboru: mogl zostac zastrzelony badz zostawiony, by pozniej sie przemienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, jesli chcesz pooglądać występy fajnych komików to gorąco polecam tych 3:

pablo francisco, bill burr, louis CK.

:great:

Od siebie dodam do tej listy jeszcze Freddy Soto i Carlos Mencia

 

Razem w trójkę stworzyli stand up'owe show "Trzech Amigos".

 

Link do pierwszej cześci, zaczyna Soto, mój absolutny faworyt. Reszta części też na youtube, w propozycjach z prawej czy coś. Poradzita sobie ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=KYt6tAJJRFA

 

The-Three-Amigos-300x439.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nieee że też tak późno zauważyłam temat. Ja też oglądam breaking bad. I nie mam pojęcia co ze sobą zrobię jak się skończy, niesamowicie genialny serial. Drugiego takiego nie będzie :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obadam, obczaj tego gościa, kapitalny jest.

 

"Did I miss a fucking meeting with the coffee? You can get every other flavor except COFFEE FLAVORED COFFEE! They got mochaccino, they've got chococcino, frapaccino, capaccino, rapaccino, Al Pacino, WHAT THE FUCK! www .whattheFUCK.com!!

 

[videoyoutube=-f_dxLiuXuw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam film Jobs, wczoraj byłem na tym w kinie i mimo mocnego hejtu ze strony znajomych byłem w 70% zadowolony, 30% to nienasycenie wynikające z tego, że film nie pokazał największych produktów firmy Apple ja iPhone i iPod i iPad, a także całkowicie pominięty został wątek jego choroby, no ale widocznie takie było założenie aby pokazać bunt tego człowieka oraz to gdzie narodził sie pomysł na Apple.

 

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×