Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Cold+Rock-2012-592693

Polecam! zaskakujący i trzymający w napięciu do końca. Mój facet, który marudził, że pierwsze minuty są tandetne na koniec przyznał, ze film mu się podobał

Dziś myślałam o bohaterce tego filmu w kategorii dobra i zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Cold+Rock-2012-592693

Polecam! zaskakujący i trzymający w napięciu do końca. Mój facet, który marudził, że pierwsze minuty są tandetne na koniec przyznał, ze film mu się podobał

Dziś myślałam o bohaterce tego filmu w kategorii dobra i zła.

Widziałem, fajny :) Też na początku marudziłem wydawał mi się przewidywalny i bez sensu. W połowie zrozumiałem jak bardzo się myliłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak zastanawiam nad jednym. Dlaczego w polskiej telewizji leca same gowna, jesli o serialach mowa? Dlaczego nie puszcza takiego arcydziela jak Breaking Bad, tylko serwuja nam jakiegos dennego ojca Mateusza czy Alexa badz Bog wie co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, sprawdzilem, jest. 00:45 w poniedzialek. Nie dosc, ze pora, kiedy malo kto oglada to nie ma zadnych reklam jakze swietnego serialu. Niech pozdejmuja te bzdurne trudne sprawy itp i niech to dadza w miejsce tego szitu.

slow motion, Mateusz...nie moge tego strawic. Dla mnie to gniot, ale kazdy moze miec swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- 666 Park Avenue serial z olbrzymim potencjałem, świetny pomysł, klimat, niestety zakończenie kompletnie niesatysfakcjonujące i w ogóle od połowy sezonu zaczęło się ucinanie dobrych wątków pobocznych, upraszczanie. no ale to wynika z tego, że abc zdjęło ze stacji i zrezygnowało z kontynuacji. wrrrrrrrrr.

Właśnie dotarłem do 11 odcinka i mam podobne wrażenie, akcja się rozkręca ale jednocześnie traci impet bo idzie w za bardzo "WTF" kierunku... Czuję się jakbym oglądał "Lost" skompresowany do jednego sezonu :P Bardziej podobał mi się początek chyba.

 

Ja sie tak zastanawiam nad jednym. Dlaczego w polskiej telewizji leca same gowna, jesli o serialach mowa? Dlaczego nie puszcza takiego arcydziela jak Breaking Bad, tylko serwuja nam jakiegos dennego ojca Mateusza czy Alexa badz Bog wie co jeszcze?

Kasa :P

 

O, dzięki za przypomnienie, kiedyś zacząłem oglądać ale nie dooglądałem, może czas zmierzyć się ponownie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "Szpitala Królestwo" - jest to serial dla osób nie obawiających się odrobiny kiczu. Stephen King pełną parą. Dla zainteresowanych jest też pierwotna wersja - duńska, w reżyserii Larsa von Triera.

Hmm, byłem przekonany że film powstał w kooperacji duetu King - Von Trier... :shock: Anyway, ja tam kicz Kinga łykam bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, byłem przekonany że film powstał w kooperacji duetu King - Von Trier... :shock:

Dwa różne seriale, ziom :P

 

Anyway, ja tam kicz Kinga łykam bez problemu ;)

Wiem, zauważyłam - Hannibal jest trochę Kingowaty, zwłaszcza motyw łosia, jelenia, czy czegoś tam :P (który swoją drogą skojarzył mi się właśnie z amerykańskim "Królestwem")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, byłem przekonany że film powstał w kooperacji duetu King - Von Trier... :shock:

Dwa różne seriale, ziom :P

 

OK, luknąłem na filmweb i już wiem o co chodzi - King i Trier pracowali nad scenariuszem amerykańskiej wersji. Uznaję to jako łączony wysiłek ;)

 

Dzisiaj ostatni odcinek 666 Park Avenue no i TWD :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, luknąłem na filmweb i już wiem o co chodzi - King i Trier pracowali nad scenariuszem amerykańskiej wersji. Uznaję to jako łączony wysiłek ;)

Źródło proszę :P

Yyy... filmweb?

 

http://www.filmweb.pl/serial/Szpital+%22Kr%C3%B3lestwo%22-2004-105786/cast#role-actors

 

Zresztą jak dobrze pamiętam to nawet w czołówce obaj byli wymienieni... Rzuciło mi sie w pamięć, bo ten serial polecał mi kiedyś kolega - miłośnik Von Triera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×