Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, cześć, cześc, u mnie?

Mhm, o 12 miałem psychologa, potem poszedłem do mamy do pracy, następnie zamówiłem nam obiad na wynos w restauracji, zjedliśmy i niedawno wróciłem do domu, coś posmutniałem tak poza tym, a co u Ciebie? ;)

Jak było u psychologa ? Wizyta byłą owocna ? Pomaga Ci psychoterapia ? I na co właściwie się leczysz ?

Ja sprzątałem i gotowałem i smsowałem z koleżanką, jakoś zleciało... teraz się zastanawiam czy nie wziąźć xanaxu, gorzej mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, czy owocna? Hm, chodzę od ponad pół roku i szczerze mówiąc nie czuję się z tego powodu jakoś lepiej, chodzę, bo muszę, mi się tam nawet za bardzo nie chce rozmawiać.

A leczę się na fobię społeczną i nerwicę.

Xanax mówisz, znam ten lek, chyba moja mama go kiedyś brała, tylko brała go stosunkowo krótko, bo ten lek uzależnia, ile mg bierzesz?

A ta koleżanka, fajna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 1mg doraźnie w przypadku lęków (jak to wygląda to pewnie wiesz jako nerwicowiec). Też mam fobie społeczną, ale moje leczenie jest kompleksowe, biorę jedne leki na kilka rzeczy w dość dużej dawce. Jutro mam psychiatrę. A Ty bierzesz leki ?

Koleżanka bardzo fajna :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, rozumiem, biorę, od marca/kwietnia to już mój 6, albo 7 lek, obecnie Trittico 75mg na noc, ale nie czuję się po tym za wesoło, chciałem się umówić na wizytę do swojego lekarza, ale dostępny termin dopiero w styczniu...

 

khaleesi, ahoj, cóż tam u Ciebie słychać miłośniczko smoków? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styczniu ? Gdzie Ty mieszkasz ? I skąd będziesz miał leki do stycznia ? Chyba że do ogólnego chodzisz. Ja chodzę do lekarza z NFZ i terminy są płynne. Trazodon brałem na sen, nie pomógł.

 

-- 29 paź 2013, 18:37 --

 

khaleesi, właśnie jak minął dzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, okolice Krakowa, nie do ogólnego, po prostu po ostatniej wizycie zapomniałem się umówić na kolejną (w grudniu) no i mi przeleciało...

 

khaleesi, również bida :roll:, dlaczego wiedziałem, że zapytasz o zdjęcia? Ech, kobiety!

Nawet Ty przeciwko mnie, phi!

amelia83, haj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×