Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliższe spotkanie forumowe odbędzie się w sobotę, 21 września o godzinie 19:00. Zbieramy się pod pręgierzem, liczymy na liczne przybycie i oczywiście zapraszamy nowe twarze. Do zobaczenia :D

 

Fajnie że organizujecie takie spotkania. Ja pewnie bym nie miał na tyle odwagi żeby przyjść w końcu 20 osób to sporo, dziwnie bym się czuł jak jakiś wyobcowany, nie wiem nie umiem tego opisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mieszkam w okolicach Eskulapu/Areny/Ronda Przybyszewskiego. Bardzo chętnie poznam kogoś, kto mieszka w okolicy, najchętniej dziewczynę na studiach lub po studiach tak jak ja :) Obiecuję, że postaram się nie zanudzać moją nerwicą i rozmaitymi lękami, chciałabym poznać kogoś z kim można by spędzać czas w miarę normalnie a nawet kreatywnie :P, zabawnie, próbować nowych rzeczy :) Interesuję się makijażem, fotografią, astronomią, oczywiście lubię zakupy, chodzić do kina, plotkować, tańczyć :) Czekam na jakąś wiadomość, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chętnie porozmawiam z osobami mającymi lęki podobnie jak ja a także innymi otwartymi. Często nie śpię w nocy. Mogę zadzwonić bo staram się mieć konto, które to umożliwia. Jestem z Poznania. Nie lubię osób religijnych.

 

pozdrawiam SadKing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kąpałem się już tydzień, czas chyba się wreszcie ruszyć z pokoju, generalnie nie ruszałem się z chaty od tygodni, raz wylazłem tydzień temu to od razu mnie przeziębienie złapałem :P.Generalnie, to też jak zwykle co noc planuje rewolucje w swoim marnym żywocie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kąpałem się już tydzień, czas chyba się wreszcie ruszyć z pokoju, generalnie nie ruszałem się z chaty od tygodni, raz wylazłem tydzień temu to od razu mnie przeziębienie złapałem :P.Generalnie, to też jak zwykle co noc planuje rewolucje w swoim marnym żywocie..

 

Nortt, przybijam z Tobą pionę za ten post!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×