Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

linka, mam na mysli glownie wlasciciela tego przybytku rozpusty. :mrgreen:

skąd takie dziwaczne wnioski?

dziwaczny swiat, dziwaczni ludzie, dziwaczne wnioski :mrgreen: Poza tym, wydawalo mi sie, ze tam na gorze panow wiecej, znaczy jeszcze ten techniczny, ale ja tez do konca nie znam waszego skladu, tylko towarzystwo czesto sie udzielajace ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah pan właściciel, twórca, rzekłabym patetycznie - ojciec nasz Shadow'em zwany - o ile wiem ułożył sobie życie w końcu tak jak trzeba, trochę szkoda, że nas nie odwiedza ale nasza pani Admin czyni honory zacnie i tak jak trzeba, tak mi się wydaje - więc jak mawiali meksykanie po dobrym chilli - nie ma co srać ogniem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: kiedyś to były czasy, tu jakiś ban, tam jakiś ban i natychmiast się człowiek czuł jak KRUL INTERNETÓW..... a teraz zaraz awantura..... ;)

 

linka pamietasz te czasy z 2009 i 2010 roku, kiedy to modem była Paradosky, czesto zaglądała Aleks Olo czy Sunset.

To były dopiero czasy :105: I te rozmowy do poźnych godzin nocnych na forumowym czacie. Oj działo się działo ;)

I jak magdalenabmw nie schodziła z tapet, każdy o niej gadał na czacie;) I Rid

 

Masz z tymi osobami jeszcze kontakt? co u nich słychac? Bo na forum juz ich lata nie widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: kiedyś to były czasy, tu jakiś ban, tam jakiś ban i natychmiast się człowiek czuł jak KRUL INTERNETÓW..... a teraz zaraz awantura..... ;)

Uważam, że teraz podejscie modów do tego co się dzieje na forum jest bardziej liberalne niż kiedyś. Użytkownicy często nie zwracają uwagi na język w jakim piszą, używają obraźliwych słów by dać upust swym emocjom a i tak nie dostają ostów czy banów. Nie wiem na ile to wynika z liberalizmu a na ile z braku obecności modów na forum... chociaż dziś jest ich wysyp, Nawet Linka się pokazała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: kiedyś to były czasy, tu jakiś ban, tam jakiś ban i natychmiast się człowiek czuł jak KRUL INTERNETÓW..... a teraz zaraz awantura..... ;)

 

linka pamietasz te czasy z 2009 i 2010 roku, kiedy to modem była Paradosky, czesto zaglądała Aleks Olo czy Sunset.

To były dopiero czasy :105: I te rozmowy do poźnych godzin nocnych na forumowym czacie. Oj działo się działo ;)

I jak magdalenabmw nie schodziła z tapet, każdy o niej gadał na czacie;) I Rid

 

Masz z tymi osobami jeszcze kontakt? co u nich słychac? Bo na forum juz ich lata nie widziałam.

 

No łezka się kręci, oj kręci.......

Więc tak, z Rodem zero kontaktu, niestety a szkoda.....

Aleks cały czas wiedzie spokojny żywot na ślunsku od wielu lat z Keramem - ktoś go pamięta? :) Naczelna para z Forum.

Doxy, ze tak się wyrażę zmieniła stan cywilny - mam nadzieję, że mogę powiedzieć :P

Natomiast Madzia, czasem jeszcze zadziwia poziomem..... na FB - caaały czas to samo ;)

Się siedziało, się gadało, były łzy śmiechu i strachu i piło się do monitora z całym czatem .... bardziej zżyci byliśmy, ale to se ne wrati ....

 

-- Wt paź 22, 2013 8:57 pm --

 

Masked_Man, Ty się tu nie baw w Waszkę G. :mrgreen:

A Magdalena BMW, qrfa, o niej to by można doktorat z psychologii behawioralnej pisać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, oj żebys wiedziała, że się kręci:/ te rozmowy na czacie, to już nie wróci jak i tamta ekipa.

Było lęków, strachu, płaczu ale własnie śmiechu też było dużo i wzajemnego zżycia, wsparcia,, bnylismy wtedy prawie jak rodzina :105:

 

To fajnie że Doxyy sie ułozyło w końcu. Nie wiem tylko dlaczego odeszła z forum :?

Szkoda że Rid sie nie odezwał, bo fajnie sie z nim gwarzyło. AleksOlo i Keram, pewnie ze pamietam:)

 

No a Madzia cóż? :D ona sie juz nigdy nie zmieni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×