Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, ale jak mozna nie wierzyc w to, ze na tych wszystkich partnerstwach, reklamach, i tym podobnych rzeczach sie nie zarabia? To co, wszystkie inne fora, youtuberzy, itp. zarabiaja na tego typu rzeczach a administracja nerwica.com nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem już uznany za paranoika przez administratorkę

bo piszesz jak paranoik

studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT.

i wlasciciel forum zapewne zarabia. Ale ani administratorka ani moderacja wlascicielami forum nie sa. Jak mozna tego nie rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ja tylko jeden taki temat kojarzę, nie ma obowiązku odpowiadać i tyle. A że ktoś przeczyta i mówi, że ma po tym lęki... No cóż, nie wiem jak to rozwiązać, ale ja nie mam też ochoty wchodzić w jakieś wątki i czytać wulgaryzmy, oglądać babki z cycami na wierzchu czy przewijać 10 stron offtopu w wątku na poważny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, trzeba byc glupim, zeby wierzyc, ze cos takiego jest za darmo, ale ja rozumiem - niech maja te swoje pieniazki. Tylko po co kryc ten fakt, ze sie na tym zarabia?

 

Tak, ale skoro dostają za to pieniądze i pełnią pewną funkcję administracyjną, to WINNI się zachowywać nie jak gówniarze z gimbazy, lecz PROFESJONALNIE. Profesjonalnie, to znaczy odpisywać kulturalnie na posty. Wnerwiłem się o dwie sprawy. Banowania kogoś, kto potrzebuje pomocy i jak wyraziłem kulturalnie sprzeciw ,to mi z takimi chamskimi tekstami wyjechała moderatorka, że aż mi gałki oczne z oczodołów wypadły. Pieniążki do czegoś zobowiązują. To NICZYM nie różni się od Sejmu i partii rządzącej. Zacytuję tylko słowa pewnego mądrego człowieka.

"Władza korumpuje , zaś władza absolutna korumpuje absolutnie".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i serio nie potrafię sobie wyobrazić, skąd te pomysły na ratowanie potencjalnych samobójców. Nikt na forum (włączając w to administrację i moderatorów) nie ma kwalifikacji, żeby interweniować w takich sprawach, do licha ciężkiego. Co da zawiadomienie policji w przypadku anonimowych osób? Jak szybko policja jest w stanie takie osoby wyśledzić? Można wrzucić PW z numerem telefonu zaufania, nic więcej się w takiej sytuacji nie da zrobić. Dyskutowanie na forum jest bezsensowne i ryzykowne, jak napisałem wyżej - do tego trzeba mieć praktykę i umiejętności.

 

W przypadku użytkowników ze stażem na forum również PW są sensowniejsze, w dyskusji otwartej mogą się pojawić tony lekceważące, które tylko pogłębią problem. Odezwie się ktoś najebany, napisze bzdury i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, zapewniam cię, że nasi admini i moderatorzy nie zarabiają na tym. Uczepiliscie sie jak rzepy tego zarabiania kasy. To już nie można niczego za darmo robic? Kręci się tutaj ten temat o pieniądzach jak gówno w przeręblu, a wy dalej nie dacie sobie powiedzieć tego co wam moderatorzy tłumaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, oftop można zgłaszać, nie pilnujemy wszystkiego , chocby dlatego , że nie siedzimy tu 24 na dobę, zresztą jestesmy tylko ludźmi i pewnie sami dajemy się nieraz ponieść ;) jest on jednak mniej szkodliwy niż posty na temat samobojstw, żeby nie zachęcać innych do ich pisania postanowilismy je po prostu usuwać, może to zła decyzja, naszym zdaniem jednak słuszna i tego się trzymamy ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę uwierzyć, że ludzie wierzą, że administracji i moderacji chce się tutaj bawić za darmo xD. Ogarnia mnie po prostu szał, jak można manipulować ludźmi. Jak pisałem, zanim miałem próbę samobójczą studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT. (...) Pomyśleć tylko, że potem tak zmanipulowani ludzie idą na wybory, a potem mają pretensje, że w kraju coraz gorzej...

 

Długo siedzę tutaj i do tej pory się nie odzywałem ale już nie mogę cię czytać. Może przestań już pieprzyć o tym samym i po prostu stąd wyjdź, nikogo nie obchodzi to, że studiowałeś informatykę i wiesz jakie są profity z reklam a tym bardziej nikt nie ma zamiaru się przejąć twoimi pretensjami, po prostu skończ waść wstydu oszczędź. Jakbyś nie zauważył to właścicielem forum jest NextWeb poprzez portal abczdrowie, pośrednik pośrednika pośrednikiem pogania i to oni zbierają profity z reklam, niestety tak to działa. W tym kraju zawsze znajdą się takie kukły jak ty, dla których nigdy nie będzie dobrze, i zawsze będą miały jakieś "ale". Jestem ciekaw jak ty byś "rządził" tym forum. Jestem przekonany, że po tygodniu byś chciał zrezygnować, jak to było wcześniej powiedziane moderatorzy dostają ponoć multum wiadomości, na które muszą odpisywać. Do tego muszą użerać się ze spamerami i innym elementem uprzykrzającym życie, między innymi z takimi jak ty. Nawet nie obraziłbym się gdyby osiągali z tego tytułu jakiś profit, bo jednak robią swoje, zobaczyłbyś jaki syf dopiero by się zrobił gdyby nie było administracji. Co do twojego komentarza odnośnie głosowania w wyborach, niestety Ci z problemami z głową (już nie będę pokazywał palcem) też idą i głosują i dlatego jest jak jest w tym chorym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Władza korumpuje , zaś władza absolutna korumpuje absolutnie".
Wszędzie korupcja nawet na forum ;)

A kolega Niktita to albo za dużo bierze jakiś substancji albo wręcz odwrotnie zapomina o lekach bo takie brednie zwykle piszę że nawet komentarza nie wymagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, ale przeciez jest masa watkow, w ktorych forumowe trolle/zartowisie nie robia specjalnego balaganu, a cale sweetasne towarzystwo, lubiace sweetasne posciki i smutasne rozmowki (za to zawsze z kropka i przecinkiem, i bez brzydkich slowek typu "kurwa"), tez maja swoja przestrzen, wszak forum jest duze, dla kazdego jest miejsce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jak ktoś jest dłużej to może łamać regulamin, a jak jest krócej to jest wywalany?

 

Była propozycja kolejnego moda i nie rozumiem czemu jest wciąż odrzucana. Argument - bo modów jest wystarczająco dużo, a potem znów widzę posty pt. "nie jesteśmy tu 24h" - jak dla mnie to jest poza wszelką logiką.

 

Nie sądzę, żeby offtop był taki nieszkodliwy, postawcie się na miejscu kogoś z problemem alkoholowym który wchodzi teraz do wątku o uzależnieniu - a tam żarciki o wódeczce. Super, aż chce się pisać. Nie wiem jak została zaostrzona polityka, bo tego nie widzę, no ale nie przeglądam wszystkich tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby offtop był taki nieszkodliwy, postawcie się na miejscu kogoś z problemem alkoholowym który wchodzi teraz do wątku o uzależnieniu - a tam żarciki o wódeczce. Super, aż chce się pisać.

mysle, ze alkoholika powinien bawic w pierwszej kolejnosci, o ile nie jest jeszcze zesztywnialym imbecylem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to aż tyle takich tematów kasujecie?

Nie będę wymieniała nicków, ale jest nawet w tej chwili kilka osób na forum , które pisały , że idą to zrobić, stawiały na nogi pół forum , a potem pojawiały się za kilka dni jakgdyby nigdy nic, .

 

Skoro po paru dniach się ta osoba pojawiła, to powód do ulgi, a nie do smutku, że tego nie zrobił?

Dziwnie podchodzicie do tego typu spraw :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, W trakcie owej jałowej dyskusji, jaką rozpętałeś na forum swoim postem, na świecie samobójstwo popełniło co najmniej kilkanaście osób. Co zrobiłeś, żeby ich uratować ?! No co takiego zrobiłeś, ja się Ciebie pytam ?! :D Statystyka jest nieubłagana. Nie wszystkich da się ocalić. Ja rozumiem, że "grzech zaniechania" straszna rzecz, ale bez przesady. Taki już urok tego forum, że średnio kilka razy dziennie ktoś pisze o tym, że chce się zabić. Możemy debatować, czy powinno się banować takich delikwentów z automatu, czy jednak lepiej wdawać się z nimi w rozmowę, ale zgłoszenia na policje raczej mijają się z celem. Zresztą robienie afery o bełkot jakichś wirtualnych, w większości jedynie randomowych zlepków liter, to już wręcz pod nadgorliwość podchodzi :P

 

"CHCĘ SIĘ ZABIĆ !!!" - to jak ? Banujemy ? Zgłaszamy na policję ? ;)

 

No i skąd ten ból dupy o pieniądze z reklam ? :P Załóż sobie własne forum o podobnej tematyce, wypromuj, wyrób renomę i też zacznij zbijać te wypominane przez Ciebie "miliony" :D Ehh, ta "polaczkowość". Tylko by zaglądali ludziom po kieszeniach :P

 

A tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×