Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, udajesz inteligenta na forum? Wpadnij na zlot bo co ci zrobie 14 latek :D

 

OK, W zaparte, trzyma się gróźb :mrgreen:

 

-- 24 wrz 2013, 02:12 --

 

Czy już nie uda się wymyśleć nic sensownego? Nic na poziomie? A kilka osób uważa Cię za sympatyczną, wesołą i miłą osobę... Czy są w błędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, udajesz inteligenta na forum? Wpadnij na zlot bo co ci zrobie 14 latek :D

 

OK, W zaparte, trzyma się gróźb :mrgreen:

 

-- 24 wrz 2013, 02:12 --

 

Czy już nie uda się wymyśleć nic sensownego? Nic na poziomie? A kilka osób uważa Cię za sympatyczną, wesołą i miłą osobę... Czy są w błędzie?

 

Podobno ja jestem nikim a ty już inne osoby wplatasz w to? Chciałem to rozegrać na pw ale ty niby jesteś kozak i nawet na zlocie się nie pojawisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, udajesz inteligenta na forum? Wpadnij na zlot bo co ci zrobie 14 latek :D

 

OK, W zaparte, trzyma się gróźb :mrgreen:

 

-- 24 wrz 2013, 02:12 --

 

Czy już nie uda się wymyśleć nic sensownego? Nic na poziomie? A kilka osób uważa Cię za sympatyczną, wesołą i miłą osobę... Czy są w błędzie?

 

Podobno ja jestem nikim a ty już inne osoby wplatasz w to? Chciałem to rozegrać na pw ale ty niby jesteś kozak i nawet na zlocie się nie pojawisz?

 

Chciałbym Cię pocieszyć, ale po tej rozmowie nie dam rady kłamać, ta rozmowa tylko obrazuje jak Sympatyczny, miły facet tak naprawdę jest kimś innym aniżeli w tworzonym przez siebie wizerunku :( Zawiodłem się...

 

-- 24 wrz 2013, 02:23 --

 

anna.anakaia, OK, Skończyliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, co jest najlepsze panowie? ze klocicie sie o zupelne gowno. jedna zla interpretacje jednego wyrazu na samym poczatku, 3 strony shitstormu. Potrzebne to? nie.

:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::pirate: : to pare tych dennych aniolkow na zgode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, co jest najlepsze panowie? ze klocicie sie o zupelne gowno. jedna zla interpretacje jednego wyrazu na samym poczatku, 3 strony shitstormu. Potrzebne to? nie.

:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::pirate: : to pare tych dennych aniolkow na zgode.

 

nawet dobrze, ze wyszedl dubel, wieksza sila razenia :pirate::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, amen

 

, ta rozmowa tylko obrazuje jak Sympatyczny, miły facet tak naprawdę jest kimś innym aniżeli w tworzonym przez siebie wizerunku

Jako ze poznalam Davin ana zywo jest mily i sympatyczny i zadnego wizerunku nie tworzy

 

dobry wieczor wszystkim a moze dzien dobry bo juz wtorek mamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×