Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy na pierwszym spotkaniu??

W parku na ławce??

Na sofie w pubie??

Z kimś kogo sie "PRAWIE nie zna"..

 

Eeee.. :hide:

No ławki nie było niestety ;) I tak mam zupełnie nieudane życie pod tym względem więc trzeba korzystać jak tylko okazja jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, dobrze robisz trzeba korzystać z życia jak się okazja nadarza. No ale nie wobec wszystkich dziewczyn chyba można takie coś stosować bo można by było od wielu po mordzie dostać. ;) no ale jak chętna to czemu nie.

 

-- 05 sie 2013, 09:08 --

 

Jeszcze dwa słowa do niektórych pań tu piszących, ciągle narzekacie że faceci w tym wątku nic nie robią w sprawie kobiet, tylko narzekają, a jak ktoś zadziała tak jak LucP84 to oburzenie, nie rozumiem tej hipokryzji. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, dobrze robisz trzeba korzystać z życia jak się okazja nadarza. No ale nie wobec wszystkich dziewczyn chyba można takie coś stosować bo można by było od wielu po mordzie dostać. ;) no ale jak chętna to czemu nie.

 

-- 05 sie 2013, 09:08 --

 

Jeszcze dwa słowa do niektórych pań tu piszących, ciągle narzekacie że faceci w tym wątku nic nie robią w sprawie kobiet, tylko narzekają, a jak ktoś zadziała tak jak LucP84 to oburzenie, nie rozumiem tej hipokryzji. :mrgreen:

 

Kto powiedział że wszystkie panie z forum są oburzone, ja napewno nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

 

 

:shock::shock::shock:

 

Takie rzeczy na pierwszym spotkaniu??

W parku na ławce??

Na sofie w pubie??

Z kimś kogo sie "PRAWIE nie zna"..

 

Eeee.. :hide:

 

Mi też się raz w życiu podobna sytuacja zdarzyła oczywiście byłem pod wpływem różnych sytuacji psychoaktywnych ;) , ale nie widzę w tym nic złego, no i jeśli rozmawiamy z sobą poprzez internet ileś tam czasu a później dochodzi do spotkania to nie można mówić o tym że to obca osoba jest.

 

-- 05 sie 2013, 10:42 --

 

Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

 

Niepełnosprawni umysłowo?

A nawet jakby to czemu nie taki Detektyw Monk niby niepełnosprawny umysłowo na pewno ucieszyłby się gdyby jakaś pani najlepiej( 35-40 lat dobrze zbudowana) zaciągnęła go do łóżka, może to by była jego najpiękniejsza chwila w życiu. Poznałem kiedyś dziewczynę studentkę psychologii, która uczestniczyła jako opiekun w obozach dla niepełnosprawnych zarówno umysłowo jaki i ruchowo i wielokrotnie sypiała z wychowankami, mówiła że to najlepsze co może dla nich zrobić i że byli wniebowzięci, uczyniła dla nich więcej niż ta współczująca im większość która w ogóle nie zauważa że maję też potrzeby seksualne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Właśnie poruszyłeś zajebiście ważną kwestie - Potrzeby seksualne niepełnosprawnych. Kiedyś czytałem o tym artykuł, w którym poruszono jak to wygląda na "zachodzie" i u nas. Czytałem też wypowiedzi prostytutek świadczące takie usługi w krajach zachodnich. Wiele z nich własnie mówiło że seks z takimi ludźmi jest zaskakująco dobry. I właśnie sednem jest to, że tam rozumieją że każdy człowiek niezależnie od sytuacji w jakiej jest ma potrzeby seksualne, nie jest to tematem tabu, a u nas jedyne na co mogą liczyć takie osoby to współczucie i odrzucenie bo wszyscy mają gdzieś co takiej osobie jest potrzebne. Załosny, zaściankowy, KATOLICKI kraj a raczej naród, bo kraj mamy piękny. Ale cóż się dziwić jak w WW2 wybili nam wszystko co dobre intelektualnie...

 

-- 05 sie 2013, 11:07 --

 

LucP84, Baw się i nie zwracaj uwagi na nic. Ludziom zawsze coś się będzie nie podobać - Welcome to Poland :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polnormalny, pisywał tu kiedyś chłopak który poznał piękną i tylko lekką niepełnosprawną( miała niesprawną czy może lekko niewykształconą rękę, ale daleko mniej niż ta nasza pingpongistka N.Partyka) ale uważał że to wstyd się z taką spotykać bo co powiedzą koledzy, rodzice, ogólnie to było żenujące tłumaczenie. Na zachodzie, a w Skandynawii na pewno to państwo płaci za prostytutki dla niepełnosprawnych, ba nawet dla więźni a w Polsce to wiadomo jak jest seks nie dla nich a za swoje nędzne renciny to na płatny seks ich nie stać, zresztą oni zwykle są mocno indoktrynowani religijnie i się to w nich zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, Nie oglądałem, chętnie obejrze ;) dzięki za tytuł ;)

 

carlosbueno, Właśnie o tym mówie 1 kwestia że w tym kraju mało jest indywidualistów, którzy robią coś wg. siebie a nie uwarunkowań społecznych. Będąc kilkukrotnie w krajach europy zachodniej widziałem jak to wygląda tam i tu. Tam ludzie kierują się swoim szczęściem a nie tym co powie ciotka, babka, grażyna z naprzeciwka czy chuj wie kto jeszcze. Często w Polsce to widać po kobietach - kierują się tym żeby koleżanki zazdrościły, rodzice byli zadowoleni etc. Nie ma nic gorszego niż brak własnego stylu i bycie marionetką w rękach innych.

 

-- 05 sie 2013, 11:38 --

 

A i swoją drogą to ta Natalia Partyka bardzo ładna wartościowa dziewczyna. Zwróciłem już na nią kiedyś uwagę. Kasuje swoją osobą znaczną część kobiet z Polski a i z urodą u niej bardzo na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

a oglądałeś film SESJE?

Mnie też by się przydał taki rodzaj terapeutki. Poważnie. Toż to wspaniałe połączenie psychologa, seksuologa i prostytutki. Wielu facetom na forum przydałaby się taka specjalistka.

Film całkiem dobry, jak i ciało głównej aktorki (szczególnie, że swoje latka już ma) przeze mnie bardzo lubianej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to bodajże w Danii wdowcy po którymś roku życia mają przez państwo sponsorowane wizyty u prostytutek.

 

Moim zdaniem mimo generalnego tragizmu tej sytuacji, to jest to jakieś rozwiązanie. Wiadomo, że właściwie sytuacja powinna być taka że facet szuka kobiety (bądź w drugą stronę), łączą się, zakładaja rodzinę, rodzą kolejnych podatników itd... Ale w dzisiejszych czasach, przy dzisiejszym tempie życia, jest to coraz trudniejsze. Popęd seksualny jest kurewnie silny, niektórzy nie mogąc dać mu upustu popełniają przestępstwa... Moim zdaniem usługi seksualne powinny być na liście NFZ. Obywatele oznaczeni jako single w systemie powinni mieć zapewniony przez państwo minimalnie 1 stosunek tygodniowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., no i...? Podatki idą między innymi na tak bezsensowne cele jak utrzymywanie w więzieniach gwałcicieli, a tak by problem był załatwiony bez ofiar i za mniejsza kasę. Becikowe też jest z podatków płacone a jakoś nie mam zastrzeżeń do niego mimo że nigdy nie skorzystałem i pewnie nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem usługi seksualne powinny być na liście NFZ. Obywatele oznaczeni jako single w systemie powinni mieć zapewniony przez państwo minimalnie 1 stosunek tygodniowo ;)
A z powodu cięć na służbę zdrowia skonczyłoby sie na tubce wazeliny i gazetce dla dorosłych do łapy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×