Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, mnie też się skojarzyło ;)

Siddhi, to sie chyba ksztaltuje przez cale zycie :bezradny: a moze z tym rodzi? jako nastolatka bylam bardzo niesmiala i dzika a chlopcy i tak mnie podrywali

Bo faceci to zdobywcy co im po kobiecie jak szybko sobie z nia poradzą ;) Trzeba być niedostępną jak Czomolungma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie śmieje że kobiety są jak zamki,warownie czy twierdze i na dodatek każda inna,ale jednak niektóre strategie zdobycia mogą być podobne.

Aczkolwiek trzeba być zacnym taktykiem,szukać słabych punktów,uderzać w nie,próbować wyprzedzić ich myśli i to czego chcą (co czasem bywa ciężkie bo zdarza im sie zmieniać decyzje co 20 minut) (nie mówie że każda,ale skądś ten stereotyp musiał się wziąć ; D)

Nawet kiedy poznasz i zdobędziesz twierdze to wnętrze - osobowość,najeżone jest pułapkami,i różnościami...

Tak,zwiąki wymagają więcej strategii niż wojna i strategie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo faceci to zdobywcy co im po kobiecie jak szybko sobie z nia poradzą Trzeba być niedostępną jak Czomolungma
Mała poprawka - z facetów to tacy alpinisci, że Czomulungme to mozna najwyżej udawać, a w rzeczywistosci trzeba sie rozpłaszczac jak naleśnik ;)

 

Kestrel :lol: a jak juz zdobedziesz tą warownię :arrow: małżeństwo jest jak oblegane miasto : ci z wewnątrz chcą się wydostać na wolnośc, a ci na zewnątrz chcą sie dostac do srodka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka - z facetów to tacy alpinisci, że Czomulungme to mozna najwyżej udawać, a w rzeczywistosci trzeba sie rozpłaszczac jak naleśnik

 

kobiety to też słabe zdobywczynie, trzeba im wręcz mówić: "możesz mnie pocałować".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, jak sie niczego nie dodaje to wiadomo, ze w usta a nie w pompke :smile:

 

przeciez nawet ksiadz udzielajac slubu mowi, "mozecie sie juz pocalowac", to jest bardzo romantyczny tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, zle napisalem, bo tak siegnalem pamiecia to 3/5 wyszlo, a pozostala jedna napisala ze woli sie przytulic, a jedna mnie zgasila, juz nawet nie bede tego tu pisal co mi odpowiedziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, nie nie, to nie bylo tak, ze podchodze do obcej kobiety na ulicy i tak mowie, wowczas bylbym niekulturalny, ale np. na ktorejs randce, czy raczej spotkaniu.

 

ale zgadzasz sie z moja opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden motyw który zauważyłem to to że tak mniej więcej od końca podstawówki dziewczyny się strasznie czają z zainteresowaniem moją osobą.

Parę razy zdarzyło mi się że w szkole albo w miejscu w którym często bywam ni stąd ni zowąd wyskoczyła jakaś dziewczyna i chciała się mój numer albo ze mną chodzić i to zwykle to były jakieś osoby których nigdy nie widziałem żeby mi się przypatrywały.

 

Bo faceci to zdobywcy co im po kobiecie jak szybko sobie z nia poradzą Trzeba być niedostępną jak Czomolungma
Mała poprawka - z facetów to tacy alpinisci, że Czomulungme to mozna najwyżej udawać, a w rzeczywistosci trzeba sie rozpłaszczac jak naleśnik ;)

Dla mnie ta idea idea zdobywania jest w ogóle poroniona. Jakby ludzie nie mogli się normalnie wzajemnie sobą interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, nie nie, to nie bylo tak, ze podchodze do obcej kobiety na ulicy i tak mowie, wowczas bylbym niekulturalny, ale np. na ktorejs randce, czy raczej spotkaniu.

 

ale zgadzasz sie z moja opinią?

Z jaka opinią ? że lepiej nie całowac obcej kobiety na ulicy ? tak, masz rację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×