Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

"Poznać" to można wszędzie wiele dziewczyn,co z tego,jak będziesz dla nich no-name randomem o którym zapomną za 10 minut :mrgreen: ?

Ewentualnie można zostać "friendzone internet station" - ktoś z neta pisze,wysrywa problemy emocjonalne,ty radzisz,pocieszasz, i kolejna osoba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wam, że zrozumiałem cos ;) Po prostu przez internet laski ściemniajapo prostu. Przez internet chcą sie poznać tylko faceci. Dziewczyny nie mają takiego celu. Mają konta by pochwalić się pięknymi fotkami pewnie. Ludzi można normalnie poznań w realu. Przez internet pisać pół roku i spotkanie to blleeee. A w realu poznaje się od razu i jest fajnie ;) A jak dziewczynie podoba się spotkanie a utrudnia kolejne to może chcę abym za nią latał jak szalony. No nie w moim stylu taka panna. Dla mnie musi być prosta, konkretna, słowna. Żeby znajomość z nią nie była irutująca ale sprawiała mi radość ;) Zostaje liczyć, że taka może kiedyś mnie spotka :yeah: Koniec tematu. Bo ciągle o tym samym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wam, że zrozumiałem cos ;) Po prostu przez internet laski ściemniajapo prostu. Przez internet chcą sie poznać tylko faceci. Dziewczyny nie mają takiego celu. Mają konta by pochwalić się pięknymi fotkami pewnie. Ludzi można normalnie poznań w realu. Przez internet pisać pół roku i spotkanie to blleeee. A w realu poznaje się od razu i jest fajnie ;) A jak dziewczynie podoba się spotkanie a utrudnia kolejne to może chcę abym za nią latał jak szalony. No nie w moim stylu taka panna. Dla mnie musi być prosta, konkretna, słowna. Żeby znajomość z nią nie była irutująca ale sprawiała mi radość ;) Zostaje liczyć, że taka może kiedyś mnie spotka :yeah: Koniec tematu. Bo ciągle o tym samym :D

Trochę uogólniasz, ale tak czy owak cieszę się, że w końcu coś do Ciebie dotarło ;) Proste, konkretne i słowne panny istnieją, spokojna głowa. Rozglądaj się, a znajdziesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas,

qwertyxxx, no to nie wiem, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś albo czymś odstraszasz.

Bo jeśli nic z powyższych, to zapewne mieszkasz na Kryptonie.

 

a Ty znasz mentalnosc dzisiejszych 20latek? z iloma sie umawialas? ja akurat wierze, bo przez neta, nie rozmawiajac w twarz i nie znajac sie w realu latwo jest kogos wykiwac.

qwertyxxx, a bierzesz pod uwagę że dziewczyna ma swoje prywatne życie? może się uczy/pracuje/coś jej wypadło. nie każdy ma czas aby siedzieć non stop w necie czy przy telefonie. to że przy pierwszej przeszkodzie zrywasz kontakt to twoja sprawa, sam winisz.

 

to w takiej sytuacji nalezy zadzwonic i poinformowac, ta on wini nie ma to jak obracac kota ogonem. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale ja mówię o tym, że qwertyxxx sam stwierdził że gdy dziewczyna wyraża chęć ponownego spotkania a potem okazuje się że jednak nie może to nasz główny zainteresowany olewa sprawę. jeżeli coś pokręciłam to proszę o naprowadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kite, moze ja cos pokrecilem bo ja zrozumialem, ze sie ustawia, przez neta i one zapadaja sie pod ziemie a w realu robia to samo po pierwszym spotkaniu i wczesniejszej umowie na drugie spotkanie.

 

co do tych 4 godzinnych swietnie przegadanych randek, moze wlasnie jest za dobrze, moze nie powinno byc tak fajnej rozmowy, a troche wiecej dystansu. trudno mi powiedziec. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas,
qwertyxxx, no to nie wiem, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś albo czymś odstraszasz.

Bo jeśli nic z powyższych, to zapewne mieszkasz na Kryptonie.

 

a Ty znasz mentalnosc dzisiejszych 20latek? z iloma sie umawialas? ja akurat wierze, bo przez neta, nie rozmawiajac w twarz i nie znajac sie w realu latwo jest kogos wykiwac.

 

A Ty znasz? No z żadną 20-latką się nie umawiałam, bo mam inną orientację, ale mam 20 parę lat i znam dziewczyny mające tyle albo mniej. I pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji.

Zresztą qwertyxxx już nie umawia się tyle przez internet a jak było tak jest.

Przykładowo ja się nie umówię z kimś po wymianie paru zdań, bo wolę kogoś choć trochę poznać i wiedzieć, że jak już się umówię to to nie będzie stracony czas. Mnie wyjścia na tzw. "na piwo" po godzinie, dwóch nudzą i nie bardzo mam ochotę wychodzić na spotkania "w ciemno".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, no znam sporo, niektóre są ok niektóre nie, ale dużo jest takich co właśnie wchodzi w portale randkowe żeby się polansować i nie traktują poważnie innych.

 

Mnie randki na piwo też nudzą, wtedy wypijam z 5 i już jest lepiej, a jak piwo się skończy to idę do domu :D

 

Ty masz 20pare lat? :shock: myślałem, że 40 bo gdzieś tak pisalaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok skoro nie chcesz znać mojego typowania, to wprowadźmy dane do najnowocześniejszego komputera NASA i sprawdzimy jaki wygeneruje profil :P

 

wklepuje dane: 40lat, bardzo szczupła (bo pisałaś), tajemnicza, niedostępna (nie lubisz mówić o sobie) ENTER

 

<prosze czekać aż system wyszuka pasujące profile, może to potrwać kilka sekund>

 

... :tel: ...

 

<system przyporządkował 348934 profilów, czy chcesz by system wyświetlił wyniki>

 

to za dużo trzeba uściślić, wklepuje dodatkowe dane: lubi sowy, psy i konie, feminizm, racjonalizm, estetyka klasyczna, tendencja do polemiki z poglądami których nie lubi, fotografowanie zwierząt, jazda konna. ENTER

 

<system przyporządkował jeden pasujący profil>

 

no zaraz się przekonamy :twisted:

 

ENTER!

 

http://www.tinypic.pl/eyegze8kokrr

 

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok skoro nie chcesz znać mojego typowania, to wprowadźmy dane do najnowocześniejszego komputera NASA i sprawdzimy jaki wygeneruje profil :P

 

wklepuje dane: 40lat, bardzo szczupła (bo pisałaś), tajemnicza, niedostępna (nie lubisz mówić o sobie) ENTER

 

<prosze czekać aż system wyszuka pasujące profile, może to potrwać kilka sekund>

 

... :tel: ...

 

<system przyporządkował 348934 profilów, czy chcesz by system wyświetlił wyniki>

 

to za dużo trzeba uściślić, wklepuje dodatkowe dane: lubi sowy, psy i konie, feminizm, racjonalizm, estetyka klasyczna, tendencja do polemiki z poglądami których nie lubi, fotografowanie zwierząt, jazda konna. ENTER

 

<system przyporządkował jeden pasujący profil>

 

no zaraz się przekonamy :twisted:

 

ENTER!

 

http://www.tinypic.pl/eyegze8kokrr

 

:]

 

Czas zmienić pastylki,zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego, że system otrzymał błędne dane :smile:

mądre czy glupie, ale każdy forumowicz ma jakieś wyobrażenie innych z forum których nie widział i zawsze jest to wyobrażenie KONKRETNE, choć niekoniecznie podobne do człowieka. ;)

 

ok dyskutujcie, ja sobie idę nalać zupy do talerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego, że system otrzymał błędne dane :smile:
:lol: nieźle sie pośmiałam z tej analizy profilu, to Ci się udało :uklon::lol:
mądre czy glupie, ale każdy forumowicz ma jakieś wyobrażenie innych z forum których nie widział i zawsze jest to wyobrażenie KONKRETNE, choć niekoniecznie podobne do człowieka. ;)
@zmienny, a ten avek w ołówku to Twoje wyobrażenie :P ?

A ja tam nie mam zadnych wyobrażeń o forumowiczach, nawet na fotki nie zaglądam, bo mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądre czy glupie, ale każdy forumowicz ma jakieś wyobrażenie innych z forum których nie widział i zawsze jest to wyobrażenie KONKRETNE, choć niekoniecznie podobne do człowieka. ;)

No ja sobie wyobrażam charakter innych forumowiczów na podstawie treści postów i awatara (jeśli jest). Czasem nawet w pewnym sensie podkładam sobie w myślach głos czytający wypowiedź danego forumowicza, rodzaj głosu zależy od treści wypowiedzi, emotikon (jeśli są w wypowiedzi) i awatara (jeśli jest). O wyglądzie forumowiczów wyobrażeń nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, a ten avek w ołówku to Twoje wyobrażenie :P ?

 

to ktoś narysował i wrzucił w neta, a ja ustawiłem do awka, bo jestem tradycjonalistą, tylko nie wiem czy autor obrazka by się nie wkurzył? z jednej strony jest to forma nobilitacji jego pracy, a z drugiej pożyczka bez pytania.

 

A ja tam nie mam zadnych wyobrażeń o forumowiczach, nawet na fotki nie zaglądam, bo mnie nie interesują.

 

to zmniejsza Twoje szanse na zobaczenie ciekawych wyglądów :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×