Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumieliście :D NORMALNA dziewczyna jeśli pisze, że chce sie umówić na spotkanie przy czym sama daje numer telefonu to się SPOTYKA. Jeśli NIE CHCE się umówić to się nie umawia. Albo jeśli NIE MA OCHOTY gdy ja mam akurat to to się umawia kiedy indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx chyba Ty nie zrozumiałeś. Dziewczyna pewnie każdemu daje numer i dlatego miała czas dla Ciebie za pół roku. Kolejka obowiązuje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. Czy tak postępowały to świadczy jakie one niepoważne są :D A staram się zadawać z normalnymi osobami ;) Ale mam konta na portalach i czasem piszą do mnie dziewczyny, dają numer i piszą, że chcą się poznać. No to wtedy myślę sobie tak. Dziewczyna ma ochotę się poznać. No w porządku to napiszę do niej. I piszę do niej i czas na spotkanie za pó roku :D:D:D To po co mi głowę zawraca? :D Gdyby była normalna to by tak robiła jak napisała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. A zadam Tobie takie pytanie. Dlaczego uważasz, że dziewczyna racjonalnie myślaca nie spotka się z kimś po kilku zdawkowych zdaniach? :P Naprawdę uważasz, że poprzez pisanie można poznać drugą osobę? Ja NIE ponieważ zdarzyło mnie się poznać kilka dziewczyn w ten sposób i się okazało, że były strasznie nudne. Nie miały o czym rozmawiac. Takie bez życia po prostu. Całkiem nie odpowiada mnie takie towarzystwo ;) A czy TY nigdy nie zapoznałaś się od tak gdzieś przypadkiem? ;) Ja przy okazji się zapoznałem. Poznałem kilku kolegów i koleżanek w ten sposób. Nawet zdarzało mnie się że gdzieś szedłem na mieście a mnie zaczepiła dziewczyna i się poznaliśmy w 5 minut. ;) To jeśli mozna zapoznać kogoś przypadkiem gdzieś w ciagu np 5 minut to dlaczego nie można tego samego zrobić nie widząc siebie w ciagu 5 minut. To jest prawie identyczna sytuacja. Oczywiście biorąc pod uwagę, że ja np mogę być jak gwałcicielem sto spotkanie odbywa się w bezpiecznym miejscu. Czyli nie u mnie w domu, piwnicy czy w lesie za miastem. Wtedy dziewczyna się spotyka i widać jaka jest druga osoba :D No bo jeśli ja zaczepie na ulicy jakąś dziewczynę lub dziewczyna zaczepi mnie to co ma być? :D Ja mam uciekać lub ona ma uciekać? :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka różnica? Jeśli np ta sama osoba zaczepi w internecie a ta sama zaczepi na ulicy to co wtedy? Odpowiedz racjonalnie :P

 

-- 04 lip 2013, 14:49 --

 

psyche. Według mnie różnica nie jest ŻADNA :lol: A dlaczego? Ponieważ ja czy jestem w internecie czy na dworze to wciaż to jestem JA :lol: A idać TWOIM tokiem rozumowania to np gdy mnie się podoba dziewczyna z portalu nie powinienem do niej pisać tylko powieniem dowiedzieć sie o niej coś i na dworze ją zapoznać. Wtedt mam szansę, że się poznamy :angel::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. Tak dokładnie sądzę. Tak, że dziewczyna się spotka z chłopakiem po wymienieniu kilku zdawkowym zdań ;) Przecież chodzi o to aby się POZNAĆ a nie pisać bez sensu jak roboty x czasu :lol: Poznać się można wyłącznie widząc drugą osobę na żywo. Nie da się inaczej. Jest to niemożliwe :P Kogoś poznając gdzieś na dworze czy gdzieś ogólnie poza internetem to też poznawałem po wymienieniu kilku zdawkowych zdań. Ba, nawet mam koleżanki które poznałem przez internet. Jakaś rozmowa i podaliśmy numery swoje i się spotkaliśmy zaraz potem. I tak od kliku lat jesteśmy znajomymi :P I się lubimy i widujemy się. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, serio? Rzeczywiście spojrzenie na kogoś aż tak poprawia komunikację? Bo też nie ogarniam. Przez internet da się wymieniać myśli, poglądy i fakty, nie trzeba do tego widzieć drugiej osoby na oczy.

Swoją drogą też nie spotkałabym się z facetem po wymianie dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, serio? Rzeczywiście spojrzenie na kogoś aż tak poprawia komunikację? Bo też nie ogarniam. Przez internet da się wymieniać myśli, poglądy i fakty, nie trzeba do tego widzieć drugiej osoby na oczy.

Swoją drogą też nie spotkałabym się z facetem po wymianie dwóch zdań.

 

Ale czy rozumiesz co mam na myśli? ;) Mnie chodzi o sytuacje w której pisze z dziewczyna i ona wychodzi z propozycją spotkania. Czyli mi pisze, że chce się ze mną zapoznać i podaje mi swój numer w celu umówienia spotkania ;) I wtedy NIE DA się spotkać bo ta dziewczyna pisała, że chce ALE sie nie spotka :D To nie jest rozmowa w stylu "cześć, jestem Żaneta, mój numer to 765xxxxxx, napisz i umówimy się na spotkanie" :D Jest rozmowa jakaś na początku i dziewczyna wychodzi z propozycją i daje swój numer ALE nigdy się nie spotka. A identyczne sytuacje miałem z innymi ALE one się spotkały i znamy się klilka lat już :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×