Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, no niby tak ale co w zime?

 

poem, heh ja tak gadam, a raz też wziąłem z myciem bo chciałem od razu ułożenie i żeby mnie tak trzymało całą dobę, studniówka to była. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, co zrobiła :shock: jak mogła Cię wygonić??

 

-- 02 cze 2013, 14:37 --

 

macie racje wizyta u fryzjera ,kosmetyczki zawsze poprawia mi humor

Do momentu gdy nie trzeba sięgać po portfel :lol:

To już Ty napisałeś trzeba to robić rozsądnie to wszytko gra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ja mam dość niesforne włosy i trzeba je wyprostować i ułożyć, żeby w miarę przyzwoicie wyglądało :mrgreen: grunt że obcięła je, a że zima była - to czapkę założyłam i nikt nawet nie zauważył, że mam każdy włos w inną stronę :lol:

 

-- 02 cze 2013, 13:41 --

 

w czwartki są promocje na koloryzacje, a w poniedziałki na strzyżenie w salonie, do którego chodzi moja mama, kuszące, zaprawdę kuszące :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no niby tak ale co w zime?

Jak to co? Czapka. :D

 

-- 02 cze 2013, 14:48 --

 

Jakieś ludzie przyjechały i chciały mi dać 100zł za rozbity samochód. Odmówiłem. Na skupie aut powypadkowych więcej mi nie dadzą, ale chociaż będę miał świadomość że wszystko będzie załatwione legalnie.

 

-- 02 cze 2013, 15:19 --

 

Jest ktoś?

 

-- 02 cze 2013, 16:06 --

 

Dobra, spadam bo nikt nic nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ja mam dość niesforne włosy i trzeba je wyprostować i ułożyć, żeby w miarę przyzwoicie wyglądało :mrgreen: grunt że obcięła je, a że zima była - to czapkę założyłam i nikt nawet nie zauważył, że mam każdy włos w inną stronę :lol:

 

-- 02 cze 2013, 13:41 --

 

w czwartki są promocje na koloryzacje, a w poniedziałki na strzyżenie w salonie, do którego chodzi moja mama, kuszące, zaprawdę kuszące :pirate:

 

Ja nie chciałam prostować, to założyła na suszarkę taki dyfuzor i zrobiła nim coś co miało być lokami chyba :D naprawdę takiej szopy na głowie to w życiu nie miałam :roll: No cóż, trzeba umieć wyrażać czego się chce - ja myślałam, że jak nie chcę prostowania to je wymodeluje szczotką. Takie małe nieporozumienie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie raz fryzjerka wygoniła bez modelowania, bo stwierdziła, że następna klientka czeka i nie ma czasu :hide:

więc zmuszona byłam wyjść z totalnym nieładem w stylu afro i jeszcze obrażona była jak jej mniej zapłaciłam :shock::lol:

 

Dobrze zrobiłaś!

 

Za mną w kolejce czekał ktoś kto najwyraźniej był umówiony jakoś 10 minut później niż ja, w dodatku był to mój znajomy z liceum, idiotycznie się czułam wiedząc, że siedzi za mną i widziałam go w lustrze :hide:

Aj no, mogłam być "złośliwa" i poprosić o cieniowanie, prostowanie, modelowanie i EKSKLUZYWNY zabieg suszenia włosów do sucha.

 

-- 02 cze 2013, 16:21 --

 

poem, tak to już jest, lub końcówki to 15 cm :lol:

 

tym razem muszę powiedzieć, że ubyło mi faktycznie tylko kilka milimetrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, ale Wy macie problemy. :D U chłopa raz dwa, piętnaście minut roboty i po sprawie. :D

 

-- 02 cze 2013, 16:23 --

 

Ale może to dzięki temu prezentujecie się lepiej niż faceci? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×