Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

 

Marcin20.04, sprawiedliwoscia nazywasz zabicie człowieka? moze nie idz do psychiatry... tylko od razu zglos sie do szpitala. Znalam kiedys kogos kto mial podobne przemyslenia... i wlasnie poszedl do szpitala, bo bal sie sam siebie. Przemysl to.

Jak to do szpitala? Tak po prostu? Ale ja się sam siebie nie boję. Czuję się wręcz lepiej niż dotychczas, wreszcie zaczynam panować nad sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam się, że fantazjowałem o torturowaniu i zabijaniu swojego oprawcy i uważam że to nic złego

jak dostałem 1 na koniec semestru wyobrażałem sobie jak torturuje nauczycielkę od matmy , ale szczegółów oszczędzę , bo chce żebyście się dziś wyspali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru co złego jest w rozdeptaniu karalucha?

brzydzić się sobą

mi jest dobrze z moimi zwierzęcymi instynktami

przyznam się, że fantazjowałem o torturowaniu i zabijaniu swojego oprawcy i uważam że to nic złego

Fantazjować to sobie można. Czy chcesz być taki jak Twoj oprawca? Oko za oko? A gdzie sumienie? Bo ja mam kosmiczne wyrzuty sumienia o cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :-|

podejrzewam, że on i tak ponosi kare, polegającą na tym, że jest ludzkim śmieciem.

 

kurde wyłączyłem ten chory dubstep i teraz cisza mi rozsadza banie dosłownie. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam kosmiczne wyrzuty sumienia o cokolwiek.

Masz wyrzuty sumienia, ale żyjesz wśród ludzi którzy ich nie mają. Musisz się ich wyzbyć, albo Cię zniszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :-|

podejrzewam, że on i tak ponosi kare, polegającą na tym, że jest ludzkim śmieciem.

 

kurde wyłączyłem ten chory dubstep i teraz cisza mi rozsadza banie dosłownie. :shock:

Ja tam oprócz poezji spiewanej lubię posłuchać hed kandi. Taki lajtowy house.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, mam tak samo ;) myślę , że Marcin20.04, też tylko emocje biorą górę :roll:

Snejana, i znów będą wszystkie lampki zapalone całą noc ? :P dobra opowiem siostrze , ale jakoś dziwnie tak na pusty żołądek opowiadać ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Nie mam pojęcia co to,brzmi ciekawie :mrgreen:

jak dostałem 1 na koniec semestru wyobrażałem sobie jak torturuje nauczycielkę od matmy , ale szczegółów oszczędzę , bo chce żebyście się dziś wyspali

Wypalanie oczu?

Odrąbywanie kończyn piłą mechaniczną?

Madejowe łoże ? :P

Snejana,

Dlaczego kobiety maja z reguły mniejsze stopy ?? Żeby miały bliżej do zlewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×