Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, ale jak walczyć?

tahela, skąd wiesz czy się boję czy nie?

 

-- 28 maja 2013, 01:18 --

 

MamSwojePoglady, ale jak walczyć?

tahela, skąd wiesz czy się boję czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, wiesz chodzi mi o to, że zawsze próbuję sobie przetłumaczyć, że to jest moje życie, że przecież nie chce go zmarnować, że o ile się tylko postaram to różne rzeczy zaczną mi wychodzić. Po prostu nie chce zmarnować swojej szansy na udane życie. Słowo walka jest tu może trochę za ciężkie, ale chodzi o to by się nigdy nie poddawać, życie jest w jakiś sposób walką, wyzwaniem, które trzeba zrealizować, a jak sobie je poukładamy zależy tylko od nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, powiem jak jest: do pracy nie pójdę, bo się boję. Do szkoły policealnej też nie pójdę, bo się boję. Rentę mi zabiorą, bo nie będę miał zaświadczenia o kontynuowaniu nauki. Miodzio, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nieśpiących z różnych powodów.

Bywałam już tutaj, napisałam parę postów, uciekałam, bo przez chwilę było lepiej, wracałam, gdy lęki i niska samoocena znowu dawały o sobie znać.

... Niewierna ze mnie osoba. (na szczęście tylko w tej kwestii).

 

Tak jest i teraz, nie mogę się uspokoić po ataku autoagresji, ukochany śpi w pokoju obok, a ja po prostu wstydzę się iść do niego po tym, jakie cyrki znowu odstawiłam. Po prostu przychodzi to uczucie nienawiści do siebie, i nie ma wtedy nic innego... Chyba prześpię się na kanapie.

 

Życzę wszystkim, żebyście zapadli w spokojny sen bez koszmarów i mieli jutro (dzisiaj już właściwie) dobry dzień, wolny od lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety drzwi zamknięte.

 

-- 28 maja 2013, 02:15 --

 

Przecież to logiczne że na noc zamyka się drzwi. Zwłaszcza w ośrodku wychowawczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale tym razem nie jest, więc trzeba korzystać. Ja jak sobie coś na sen zaparzę, to mnie nie ma, a teraz jestem, bo nie mam pod ręką żadnych ziółek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, no ja byłem, tylko wi-fi poszło spać. :D Otwieram obrady w dniu dzisiejszym. :D

 

-- 29 maja 2013, 00:54 --

 

Miro, uprzedziłeś mnie z otwarciem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×