Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

agulka315, połóż się jeszcze i spróbój przespać. Sen może nie przyniesie rozwiązania, ale na pewno przerwę w cierpieniu.

 

-- 30 maja 2013, 06:25 --

 

Saraid, cześć. Może już przejdźmy do dziennych wron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, bo osobnik który śmie nazywać się moim bratem zaczą mnie bez powodu wyzywać i kopać. Wziąłem więc nóż i chciałem go zabić. Niestety nie udało mi się, bo uciekł i zamkną się w pokoju. Patrząc jak ten osobnik ucieka w obawie o swoje życie, poczułem się panem sytuacji. Bał się mnie. Poczułem się taki silny. Będę twardo stał w przekonaniu że postąpiłem właściwie i żałuję tylko tego że nie udało mi się go dorwać. Lepiej dla niego żeby nie przyjeżdżał do domu, bo nie zawaham się powtórzyć tego czynu, zwłaszcza że sprawia mi on przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, bo osobnik który śmie nazywać się moim bratem zaczą mnie bez powodu wyzywać i kopać. Wziąłem więc nóż i chciałem go zabić. Niestety nie udało mi się, bo uciekł i zamkną się w pokoju. Patrząc jak ten osobnik ucieka w obawie o swoje życie, poczułem się panem sytuacji. Bał się mnie. Poczułem się taki silny. Będę twardo stał w przekonaniu że postąpiłem właściwie i żałuję tylko tego że nie udało mi się go dorwać. Lepiej dla niego żeby nie przyjeżdżał do domu, bo nie zawaham się powtórzyć tego czynu, zwłaszcza że sprawia mi on przyjemność.
czy ty serio chciałeś zabić brata, czy to co czytam to efekt tego że za dużo wypaliłem fajek i alkoholu? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×