Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

miałem robić brzuszki ale chromole to krzyż mnie boli. :P

 

no wlasnie siostrawiatru, ja to wiem, ze to nie musi byc cos erotycznego, tylko sie zastanawiam jak inni to postrzegaja taka propozycje, no jutro sie dowiem hehe.

 

w sumie przypomnialo mi sie, ze w pracy kumpela kiedys chciala co chwile zebym ja masowal i tez nikt tego tak nie postrzegal.

 

 

a Twoj avek jest spox tez, tylko szkoda, ze nie ma jej calej narysowanej, czesciowo jest odcieta. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem robić brzuszki ale chromole to krzyż mnie boli. :P

 

no wlasnie siostrawiatru, ja to wiem, ze to nie musi byc cos erotycznego, tylko sie zastanawiam jak inni to postrzegaja taka propozycje, no jutro sie dowiem hehe.

 

w sumie przypomnialo mi sie, ze w pracy kumpela kiedys chciala co chwile zebym ja masowal i tez nikt tego tak nie postrzegal.

Bo przecież to nie musi być coś złego. A jak inni to postrzegają to miej to w dupie. Ważne jest tu i teraz. Ty ze swoimi emocjami. Jeśli dobrze się z tym czujesz to ogromny sukces jest :mrgreen: Trzymam kciuki jakby co. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, dzisiaj regeneracja, ewentualnie hula hop pokręce na skośne brzucha ;D

 

siostrawiatru, dzięki.

no dążę do tego, żeby mieć takie podejście, ale jestem bardzo uwarunkowany siatką społecznych relacji. :P

 

-- 02 cze 2013, 00:07 --

 

kasiątko, hej nie widziałem Cię, no spóźniłaś się o dobrą minutę z tym dniem dziecka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kiedyś całą serię masaży. Ze względów zdrowotnych. Nie uważam tego za coś erotycznego, aczkolwiek przeszkadzał mi fakt że musiałem zdejmować koszulkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kiedyś całą serię masaży. Ze względów zdrowotnych. Nie uważam tego za coś erotycznego, aczkolwiek przeszkadzał mi fakt że musiałem zdejmować koszulkę.

Mnie szlag trafia jak muszę u każdego lekarza się rozbierać. :? Przez to nie chodzę w ogóle do lekarzy na żadne badania. Pewnie już rak mnie toczy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, wiem, ale taki głupek ze mnie , że wolę nie wiedzieć, że chora jestem. Wolę odwlekać w czasie, nie wiedzieć..

Wiem o czym piszesz ...ale kochana wiesz to nie jest rozwiazanie ...

 

-- 02 cze 2013, 00:23 --

 

mnie jajko boli nagminnie, ale też nie chcę iść do lekarza, bo jak to tak fujarke pokazywać obcym ludziom.

:hide::P padłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Saraid, najgorsze, że takie są fakty, ale macie rację, dość już o tym. ;)

 

Marcin20.04, o kurde, nie wiem czy teraz robią to inaczej ale kiedyś najpierw łamali by mogli nastawić i od nowa sie zrosło.

 

-- 02 cze 2013, 00:32 --

 

muszę iść dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Saraid, najgorsze, że takie są fakty, ale macie rację, dość już o tym. ;)

 

Marcin20.04, o kurde, nie wiem czy teraz robią to inaczej ale kiedyś najpierw łamali by mogli nastawić i od nowa sie zrosło.

 

-- 02 cze 2013, 00:32 --

 

muszę iść dobranoc.

Dobranoc, śpij spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×