Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, no właśnie bo taki masaż od kogoś jest jednak najlepszy, a nie będzie to niegrzeczne jak się spytam koleżanki czy mi zrobi jutro?

dziwne, że masz też ten problem, bo przecież jesteś leciutka i Twój krzyż nie musi dużo dźwigać. :bezradny:

 

inbvo, następnym razem też znajdziesz powody żeby sięgnąć po ćmika. :D

Słuchaj masaż to nie musi być coś od razu erotycznego. Miałam kiedyś faceta , który był masażystą. Ale co z tego to wg mnie bardzo intymna sprawa, ale dająca ulgę jeśli chodzi o napięcie. Oczywiście, może to być erotyczne doznanie, ale wydaje mi się , że to musi być na początku uzgodnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no właśnie bo taki masaż od kogoś jest jednak najlepszy, a nie będzie to niegrzeczne jak się spytam koleżanki czy mi zrobi jutro?

dziwne, że masz też ten problem, bo przecież jesteś leciutka i Twój krzyż nie musi dużo dźwigać. :bezradny:

 

inbvo, następnym razem też znajdziesz powody żeby sięgnąć po ćmika. :D

Słuchaj masaż to nie musi być coś od razu erotycznego. Miałam kiedyś faceta , który był masażystą. Ale co z tego to wg mnie bardzo intymna sprawa, ale dająca ulgę jeśli chodzi o napięcie. Oczywiście, może to być erotyczne doznanie, ale wydaje mi się , że to musi być na początku uzgodnione.

To jest oczywista oczywistość... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a zmieniłem awatar, bo chciałem kolorowy, a co nie podoba się małpka? :-|

 

-- 01 cze 2013, 23:32 --

 

siostrawiatru, odpowiedz mi jeszcze jak możesz na poprzednie pytanie, jutro odczytam tymaczsem musze spadać. hej.

Avatar spox. ;) Mój np jest durny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×