Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

freya, ogarnij ich motywację. Bez sensu jest akceptować ich działania, bo oczywiście Ty masz kontrolę nad swoim życiem, ale spróbuj wyłapać motywy. Po co to robią?

 

A z bezsennościa, tragedia. Jak miałam problem ze spaniem samej w domu, to naprawdę zdarzało mi się płakać, bo byłam jednocześnie tak wykończona i niezdolna do zaśnięcia przez lęk. Coś strasznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, ale nie wszyscy zapewne.

Zresztą pomyśl,ja jestem na etapie samorozwoju (edukacyjnego,karierowego)...żadnym,0 null,pustka,i tylko średnie wyksz. Ty jesteś znacznie dalej,też mnie dręczy nieraz co ja bede w życiu robił,niewspomne o nieudolności,nieskłonności do poświęceń.

Jesteś zdolna i inteligentna,poradzisz sobie,ale nie załamuj się brakiem zdecydowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, dlatego ja postanowiłam dać sobie czas, bo czuję że tkwię w martwym punkcie. Od września wybieram się na fototechnika do szkoły policealnej oraz kurs fotografii ślubnej, powoli zbieram pieniądze na sprzęt - coś tam już mam, ale to zdecydowanie za mało. Na sam początek wystarczy używany w dobrym stanie, mam wokół siebie ludzi, którzy chętnie mi pomogą w otworzeniu własnego biznesu - wiadomo, trzeba zrobić stronę internetową, załatwić wszystko od strony prawnej, rachunkowość itp. Z czegoś co dotychczas było jedynie moim hobby chcę zrobić sposób na zarabianie pieniędzy. Tak więc... trzymajcie kciuki! :D

freya, dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, cieszy mnie słysząc że planujesz samorozwój i chcesz iść do przodu,zawsze mnie cieszy i równocześnie lekko zazdroszczę że masz chęci i plany,wiesz co chcesz robić,będę kibicował ; )

 

-- 03 maja 2013, 14:18 --

 

freya, podziwiam...szczerze że dajesz rade..

Może uda ci sie skończyć i potem wyrwać...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, powiedz mi, jak samodzielnie utrzymywać się w tym kraju za 1000 zł?

Ostatnio poważnie myślę nad wyjazdem za granicę po ukończeniu studiów.

 

-- 03 maja 2013, 14:23 --

 

Calineczka1990, super! Też uwielbiam fotografować, ale u mnie to tylko amatorka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×