Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 miesiecy brałam onirex, załatwiałam go w różny sposób od znajomych ktoś miał dobrego lekarza który mu zapisywał bez problemów albo kolerzanka brała go i dzieliła sie ze mna listkiem ale teraz niemam go juz gdzie dostac lekarz rodzinny niezapisał mi go bo powiedział że uzaleznia i takich leków niemozna brac w nadmiarze.Lekarka zapisała Bellergot wziełam wczoraj poczym niemogłam spać cała noc sie meczyłam.Niewiem co juz robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykałam Nasen przez miesiąc, głównie po to żeby szybko zasnąć i uniknąć nocnego napadu paniki, który uwierzcie nie wyglądał dobrze. Równie dobrze ktoś obcy mógł mnie uznać za opętaną, bo mną miotało i rzucało z tego lęku :shock: . Od tygodnia śpię rewelacyjnie - bez zolpidemu. Zasypiam momentalnie i mój sen jest o wiele bardziej spokojny, niż po lekach, a w ciągu dnia nie czuję się "wypluta". Od swojej lekarki dostałam receptę na jeszcze jedno opakowanie, ale nawet go nie wykupywałam, bo się bałam uzależnienia. Po odstawieniu miałam problemy z zaśnięciem, ale przemęczyłam się jedną, dwie noce i śpię normalnie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieumiem sobie poradZic z tym niemoge spac nie biorac tego paskudztwa czy ktos wie jak go odstawicalbo czym zastapic?

 

-- 28 lut 2013, 12:04 --

 

wczoraj wzielam 6 tab i do teraz mnie tzryma a przed wczoraj po 4,5 dostalam drgawek.za duzo tego moze imovane lepiej zadziala w mniejszej ilosci niz nasen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieumiem sobie poradZic z tym niemoge spac nie biorac tego paskudztwa czy ktos wie jak go odstawicalbo czym zastapic?

 

-- 28 lut 2013, 12:04 --

 

wczoraj wzielam 6 tab i do teraz mnie tzryma a przed wczoraj po 4,5 dostalam drgawek.za duzo tego moze imovane lepiej zadziala w mniejszej ilosci niz nasen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bez tego nie moge spac, maskra jakaś.

Miksował ktos to z trinicco, jak tak to jak sie czuliscie po takim miksie i czy działało lepiej niz sam zolp?

 

normalnie, zolpidem usypia, trittico podtrzymuje sen - przy małej dawce zolpidemu i standardowej trazodonu u mnie było wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×