Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

barsinister nie wiem, ja nie chcę ryzykować zwiększenia apetytu, już przez to przechodziłam..

 

barsinister i NieznanySprawca miansa u mnie się nie sprawdziła, przez duże NIE, ale trafił mi się bardzo częsty skutek uboczny występujący po niej u kobiet:P może u Was będzie całkiem Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej nie wnikam ; )

 

Tak, stres + wenla wychudzila mnie do 64 kg (przy 187cm), takze juz zaczyna sie robic niebezpiecznie moim zdaniem, ale jesc moge ile chce, i czego chce, i samo z siebie nic mi to nie daje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy lek ma jakieś działanie uboczne. Rzecz w tym, aby precyzyjnie i na czas przedstawić lekarzowi reakcje na dany specyfik i oczywiście z należytą uwagą przeczytać ulotkę. Miałem już przykre doświadczenie, że lekarz przepisał lek a aptekarz błędnie odczytał jego nazwę. Dopiero po przeczytaniu ulotki zorientowałem się że to, to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, taka waga przy 187cm to faktycznie niewiele. Moja normalna przy 182cm to 72-73kg, ale też zacząłem masę i ważę 86 już, a jestem tak jak Ty typowym ektomorfikiem (rok temu gdy moje zaburzenia sięgnęły apogeum ważyłem 67). Pamiętaj że same białka i węgle z odżywek chu*a Ci dadzą i będzie to tylko wywalenie kasy w błoto. Bez diety nie ma rezultatów, szczególnie u ektomorfów wielka ilość kalorii to podstawa. Białkiem z proszku można ewentualnie uzupełnić jakiś posiłek lub góra dwa. Oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne takie jakie masz potrzebne dla utrzymania wagi obecnej i dolicz przynajmniej 500 kalorii. W razie czego wal do mnie na PW.

 

P.S.

Przydałby się jakiś osobny wątek na ten temat, bo już kilka osób z tego co wiem tutaj się tym interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Przydałby się jakiś osobny wątek na ten temat, bo już kilka osób z tego co wiem tutaj się tym interesuje.

 

A proszę bardzo. Jako alternatywę dla wątku "Zrzucamy zbędne kilogramy(...)" możesz wyjść przed szereg i założyć temat "Grupa zdobywającą masę". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam. Minimum 6 godzin snu. Kiedyś poszłam do pracy po przespanych 4 i... nie pamiętam nic do momentu przebierania w szatni. Nie wiem jak dojechałam, co jadłam na śniadanie. Czarna dziura. Nie polecam takich akcji. MINIMUM 6 godzin i jest ok, ale wrażliwość każdej osoby jest inna. Jedna może dobrze funkcjonować już po 5, inna potrzebuje 8. Reguły nie ma, dlatego lepiej nie ryzykować "zerwanym filmem" i zachować ten próg 7-8 przespanych godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×