Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

halenore,To super, że z tego wyszłaś!

Nigdy z tego nie wyjdę. Niestety... :-|

 

halenore, musisz być chyba bardzo podatna na uzależnienia.

Widzisz nie. Paliłam papierosy i nigdy się nie uzależniłam. Piłam alko i nie jestem alkoholiczką. Dostawałam raz morfinę po operacji i nie uzależniłam się, chociaż opiaty mogą uzależnić w ciągu kilku dni. Moja teoria: depresja -> przypadkowa substancja, która przyniosła ulgę -> nałóg. Inna sprawa, że zawsze bałam się leków nasennych, bo właśnie substancje ingerujące w sen wydawały mi się największym zagrożeniem. Ale lekarz wypisał. Lekarz nakłaniał. A ja cierpiałam na bezsenność :bezradny:

 

NieznanySprawca, hehe ;)

 

tahela, hejo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co ten lek zaczynam brać, a i tak chyba go odstawię z uwagi na ryzyko uzależnienia. Kilka stron wcześniej pisałem, że miałem halucynacje, myślałem, że ktoś obok mnie stoi i coś mówi (a nikogo nie było), firany, kwiaty "tańczyły", śmiechowy efekt. Oczywiście zamiast iść spać to czekałem na efekt by sprawdzić czy też tak jest u mnie i było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po ketrelu miałem jakiś dziwny "niby sen" nagle wstałem i nie wiedziałem gdzie jestem a przecież spałem o co kaman, wziąłem jedna tabletkę i skończyłem przygode z neuroleptykami na sen, a zolpidem fajny aż za bardzo jakby tak działały antydepy, bez tolerancji, świat byłby bezpieczniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×