Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

frocer,oj,ja też nie cierpie niedzieli. Jałowyr dzien a w perspektywie kolejny,rozpoczynający sie tydzień...brrr

 

-- 03 mar 2013, 22:30 --

 

leaslie, słowa potrafią zrobić więcej złego niż czyny,znam to. I bardzo Ci współczuję bo wiem jak to jest usłyszeć coś co sprawi że czujesz sie jak ostatni śmieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frocer,oj,ja też nie cierpie niedzieli. Jałowyr dzien a w perspektywie kolejny,rozpoczynający sie tydzień...brrr

 

-- 03 mar 2013, 22:30 --

 

leaslie, słowa potrafią zrobić więcej złego niż czyny,znam to. I bardzo Ci współczuję bo wiem jak to jest usłyszeć coś co sprawi że czujesz sie jak ostatni śmieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, jak chodzilam do szkoly to w niedziele nasilaly mi sie stany lękowe, dzisiaj dzien na nartach, zwalczalam lęki jak moglam, teraz walcze z bolem jelit i biegunka dla odmiany. Chyba bede musiala znowu przyzwyczaic sie do wiecznych sraczek a juz pare lat mialam spokoj, cholera ale mnie jelita bola :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, jak chodzilam do szkoly to w niedziele nasilaly mi sie stany lękowe, dzisiaj dzien na nartach, zwalczalam lęki jak moglam, teraz walcze z bolem jelit i biegunka dla odmiany. Chyba bede musiala znowu przyzwyczaic sie do wiecznych sraczek a juz pare lat mialam spokoj, cholera ale mnie jelita bola :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypiłem 6 małych piwek, poszedłem spać koło 4.00 potem jakies kołatania serca lęki, to wziąłem 2 relanium i antydepresanta, zasnalem kolo 6.00 obudziłem się o 11.00 wstaję i... REWELACJA! - widzę dużo lepiej, otepienie mi sie jakieś 70% osłabiło zaraz zawijam wroty na miasto:)))to jednak wszystko psycha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×