Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

JBrown, no i właśnie o to chodzi, że u wielu osób tylko benzo działa :( . A na dłuższą metę i w większych dawkach to nic fajnego. Żenada z tym leczeniem :roll: .

Aranjani, jesteś! Się stęskniłam ! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, :shock: , to chyba pół piekarni ze sobą musieliście zabrać :great: .

Ja siedzę z Młodą i pilnuję, czy gorączka jej rośnie czy spada :roll: . Tylko już nie mam zdrowia oglądać po raz setny Świnki Peppy, więc obecnie przycupnęłam w kąciku z lapkiem na kolanach.

Saiga, serdecznie zapraszamy :yeah: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, na pewno zbyt ostro się oceniasz. Jesteś fajnym, wartościowym człowiekiem tylko to, że inni tak myślą nie wystarczy... musisz sam sobie zdać z tego sprawę. A ja wierzę że w końcu Ci się to uda zrobić :) Tylko w piórka nie obrośnij ;) :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, nie ma za co :)

oby to była pozytywna weryfikacja :D

 

sfora śpi :mrgreen: Kupiłam największej ze stada fajne szelki... normalnie gdybym miała sanki to bym ją podpięła i dawaj w las... bo to takie szelki, które mogą być wykorzystywane jako zaprzęgowe. Ale sanek nie mam :yeah:

Poza tym dostają jobla na polu... bo snieg to coś co one kochać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, na pewno zbyt ostro się oceniasz. Jesteś fajnym, wartościowym człowiekiem tylko to, że inni tak myślą nie wystarczy... musisz sam sobie zdać z tego sprawę. A ja wierzę że w końcu Ci się to uda zrobić :) Tylko w piórka nie obrośnij ;) :yeah:

 

Saiga, zgadzam się z siostrą. Twoja samoocena kuleje, ale chyba też trochę sam tworzysz sobie taki a nie inny image.

Nawet malkontenctwo można w sobie zwalczać. Stopniowo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×