Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, pomagałam kuzynowi w potrzebie. Biedak kupił laptopa z Windows 8... Nie wdając się w trudy zawiłego języka, musiałam mu wymienić system na bardziej mu przyjazny, jednocześnie zostawiając furtkę powrotu do starego. Sęk w tym, że stary średnio chciał dać się wywalić :D Ale byliśmy twardzi i wygraliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jutro dla odmiany wolę święty spokój :P Będę czekać, aż mnie najdzie ochota na pisanie prezentacji

 

-- 28 sty 2013, 21:17 --

 

Saiga, ósemka potrafi się zawiesić na świeżej instalacji systemu, na lapku o świetnych parametrach... Więc o tak, siódemka <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jakiś wstęp i początek pierwszego argumentu własnej produkcji napisałam już. Brakuje mi mocy psychicznej do przekopania stosu literatury przedmiotu xD Chyba sobie jutro humor poprawię - jakiś manicure, fajny makijaż, trzeba przecież jakoś wyglądać :) Może się wtedy nastroję jakoś lepiej do pracy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000 Pewnie już znasz wszystkie, ale ja jak to ja muszę od siebie dorzucić trochę: AC/DC Depeche Mode, Mieczysław Fog, Queen, Brygada Kryzys, TSA, Deep Purple, KULT, Madness... Polecam! :)

 

Saiga Jak wyżej ja jak to ja muszę coś dodać od siebie :hide: moim zdaniem ta 'ósemka' jest w ogóle jakimś nie wypałem, choćby z powody tego kafelkowego interfejsu, który może i się sprawdza ale w dotykowych urządzeniach.

 

Zawsze odnoszę wrażenie, że dodaję coś do tematu, który już wszyscy zakończyli...:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×