Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

painforever, kochanie z tym co opisujesz powinnaś porozmawiać z psychologiem,on Ci pomoże rozwiązać tą zagadkę,czyli dla czego tak jest że masz takie myśli,być może to jakieś zaburzenie na tle nerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

painforever, kochanie z tym co opisujesz powinnaś porozmawiać z psychologiem,on Ci pomoże rozwiązać tą zagadkę,czyli dla czego tak jest że masz takie myśli,być może to jakieś zaburzenie na tle nerwowym

 

 

No wreszcie ktoś normalnie opowiedział. Yh.. będe musiala na psychologa namówić mamę, bo ona też ma nerwicę i sądzi, że mi to przejdzie, ale jednak ja już się wykańczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

painforever, napewno ktoś Ci pomoże ,zniknie ten problem : główka do góry ;)

 

 

 

 

Jeeest! :D wyżaliłam się dokładnie mamie, zadzowniła do swojej psychiatry i ta jej dała namiary na dobrego młodzezowego psychiatre... od razu troszke lepiej choć nwet umowiona nie jestem xd hehe :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie denerwuj się...miesiąc temu Narzeczona mojego Syna też wyczuła jakieś zgrubienie w piersi, miała biopsję i okazało się, że to włókniak, który raczej będzie do wycięcia. Onkolog powiedział Jej, że 85% kobiet ma jakieś zmiany, z których większość nie jest złośliwa.

Ja też mam kilka zgrubień w płatach tarczycy, od wielu lat, i dzisiaj dostałam skierowanie na biopsję.

Nie damy się :!::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, :great: oczewiście jeszcze lepiej by było żeby dzień lepszy był bez tabletek

 

-- 22 sty 2013, 20:35 --

 

a ja dziś cały dzionek przy kompie,tak bardzo tęsknie za mężem i za dziećmi:(, moje skarby pierwszy raz pojechali bez nas na wczasy,ale mówią że narazie jest super,to tylko i aż 12 dni rozłąki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie myśl na zapas. Prawda jest taka, że 90% kobiet żyje z torbielami, u wielu poszerzają się okresowo przewody albo gruczoły, a u innych każdy skok hormonów daje objawy zgrubień tkanki.

Ja 3 badania USG w tył miałam obie piersi pełne czarnych plam, a teraz czysto, jak na sali operacyjnej.

Oczywiście, co się napanikowałam, to moje. Ale ja mam mamę po złośliwym, to większe ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień na razie udany był, bezczelnie wróciłam na jedną z gier, gdzie podbiłam od razu sobie lvl - odstresowało mnie to niesamowicie. Obiadek - młodym smakowało, czyli oki, potem wpadli znajomi małej, poszłam ich odprowadzić na zajęcia, potem odebrałam, mała namówiła mnie na czyszczenie akwa i teraz w sumie czekam, aż ugotuje się kolacja, bo padam z zmęczenia na nos.

Jutro może zdejmą małej szwy - idziemy do lekarza i umówiłam się wreszcie na terapię, ale zacznie się dopiero pod koniec lutego. No i jutro moja wizyta u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×