Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga,

Tyś jest serio kuba rozpruwacz

do tego brzmisz jak amfce , zaraz zaczną się teorie spiskowe :P

Snejana, to siostra ciągnie ten temat , a ja staram się go zmienić :P hmm ... lekcje odrobione , że siostrę na forum siedzi ? :P

a brat to skad wie? brat też tak gada? 8)

o obecnych nie rozmawiam :D ale byłem świadkiem takich rozmów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja bym się na Twoim miejscu miala na baczności ;)

Tomcio Nerwica, ja nie ciagne tematu, to brat ciągnie i mi wmawia! jakie lekcje, jakie lekcje? zreszta.. brat mnie o 1 w nocy do lekcji odsyła? to źle wpływa na mózg :D

ale baby tak gadają, żeby gadać :P to niekoniecznie znaczy, ze kogoś nie lubią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, czemu ich nie zastosować w praktyce ? :D mam tu taką jedną siostrę ... :P

Snejana, też tak kiedyś uważałem , że nauka żle wpływa na mózg i przez to raz oblałem semestr , zamiast do szkoły chodziliśmy z kolegami na ryby albo na piwo i tak cały rok :P

no tak jest :D ale ogólnie te baby to jakieś dziwne są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, i mnie brat do lekcji goni ? :evil: sam by się brat wziął :P Ja tez ostatni semestr w lo nie chodzilam prawie w ogole do szkoły, bo nie mialam siły :P Ale nikt mnie nie oblał, dziewczyny mają to szczęście, że są w szkole łagodniej traktowane, tak mi sie wydaje przynajmniej :D a tak btw. brat łowi ryby? no to chyba mamy urozmaicenie menu, obok kociej karmy :P

 

-- 26 gru 2012, 01:25 --

 

wysokich lotów dysputy

broń, piłka nożna, alkohol, laski, imprezy ...? :lol:

 

-- 26 gru 2012, 01:27 --

 

Tomcio Nerwica,

czemu ich nie zastosować w praktyce ? mam tu taką jedną siostrę ...

nie zauważyłam tego na poczatku :evil: bo brata na dożywotnie zesłanie na Safari wyśle :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio jak kogoś nie luie to go unikam,

bzdury :P do mnie siostra co chwile przychodzi i pyta się kiedy za robotę się wezme , to jest te unikanie ? :P

Zreszta Wy też tak obgadujecie, może w troche innej konwencji, ale tez :P

ale my to nie krytykujemy wyglądu tylko np " ale ten marek to chu**wo gra w piłkę i do tego za Polonią jest kut*s jeden " ale wszystko z dystansem oczywiście , a nie jak kobiety :D

Snejana, no są w szkole łagodnie traktowane , nawet bym się domagał równouprawnienia , ale jakoś nie śpieszy mi się do garów :P łowiliśmy , ale przez cały rok z dwie ryby złowiłem bardziej się chodziło żeby posiedzieć i pogadać o piłce , dupach czy samochodach :P

 

-- 26 gru 2012, 02:34 --

 

Saiga, to jest dobry pomysł :D w sumie lepiej siostry się nie pozbywać , bo pomoc domowa teraz kosztuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, teraz to brat mnie łapie za słówka :P

ale ten marek to chu**wo gra w piłkę i do tego za Polonią jest kut*s jeden

ale ja też o nikim nie mówie "ale ta Zoska to c*pa jest, nosi nie modne buty i lubi Zmierzch, nierozwinieta szm*ta" tylko tak sobie gadam co o kims myślę, subtelnie tak troche :D

Brat to nawet nie umie ryby złowić, przecież o piłce, dupach i samochodach można gadać jednocześńie łowiąc ryby :P

 

-- 26 gru 2012, 01:41 --

 

Saiga, to nie są poważne tematy, baby też na takie tematy rozmawiają i poza nimi mamy ambitniejsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, eeee :P nie zgodzicie sie ze mna na pewno, ale ja myślę ze kobiety i mężczyzni to są do siebie bardzo podobni, tylko na siłę tworzą różnice, np. jak wkurzysz sie na jakas laske to mówisz "ale te baby są nienormalne", ale jak pokłócisz sie z kumplem to nie powiesz "ci faceci są poje...." bo sam nim jesteś, a tak na prawdę mamy bardzo sposoby rozumowanie i te pe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×