Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, palce się siostrze przydadzą do zmywania garów i innych prac domowych :D ale nad językiem się zastanowie :P

 

-- 26 gru 2012, 01:06 --

 

Albo zadam pytanie inaczej kiedy ślub?

Jaki ślub ? :shock: z taką babą , to bym rozwód chyba 5 minut po tym ślubie wziął :P albo jeszcze szybciej :P poza tym my są rodzeństwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, nasze relacje wyglądają podobnie, bo też już starzy jesteśmy, zwłaszcza Tomcio :P i tyle mamy wspólnego z Twoimi dziadkami ;)

Tomcio Nerwica, czytałam kiedyś jakąś książke, gdzie lasce język obcieli, ona sie okazala czarownica i wszystkich pozabijała, brat się lepiej dwa razy zastanowi :P hahahah, nie wziął być ze mna rozwodu, bo to jabym z Tobą pierwsza wzięła :P

 

-- 26 gru 2012, 00:10 --

 

Oj tam po 5 minutach,to byś wpierdol spuścił i już wszystko w porządku by było

nie jestem pewna kto by ten wpierdol spuścił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Co do wpierdolu - zależy od narzędzi walki i doświadczenia w HtH/Cqb (oba znaczą to samo) : D

 

Ewentualnie stronie która więcej zapłaci,zainspirowany odcinkiem z 1 anime,oferuje podobną usługę

http://i1207.photobucket.com/albums/bb480/Yumekichi11/Picture%2040/1356020407589_zps6bc58a7a.jpg

: D

 

Kto zapłaci więcej,ten wygrywa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, w sumie co mam do stracenia , jak się siostra okaże czarownicą to trudno umrę , ale i tak mnie to czeka przez siostry gadanie , więc zaryzykuje :P a ja bym się zgodził od razu , z tym , że zastrzegłbym sobie prawo do majątku :P

Snejana, mi żaden ślub nie w głowie , a tym bardziej z siostrą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, gardła podcinasz? mam sie Ciebie bać ? :shock:

Tomcio Nerwica,

zastrzegłbym sobie prawo do majątku

jakiego majątku? :lol:

no to chociaż tu sie zgadzamy, bo ja też o zadnych ślubach nie myśle, zreszta slubu z bratem to nawet w Holandii czy gdzies w Afryce od szamana uzyskac nie można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, w sumie racja żadnego majątku nie ma , więc podpis pod papierami rozwodowymi i wynocha męczyć innego :P

ten pomysł by brać się ślub z siostrą nie wpadł by mi do głowy gdybym był pod wpływem trawy , grzybów halucynogenych i alkoholu nawet jednocześnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ok, wiec zaczynam się bać :shock::D

Tomcio Nerwica, nigdzie nie idę, bo nie bedzie zadnego slubu wiec i zadnego rozwodu :P nie mam dokad pójsc, bo nikt ze mna nie wytrzymuje :-| Mnie też by taki pomysl nie wpadł do głowy to Saiga ma jakiaś sfiksowana wyobraźnie, czy jak to powiedział :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ale do takiej siostry to mógłbym się przytulić :P

rzeczywiście każda siostra nawet jakby była najpiękniejszą kobietą na świecie , to bratu się nie będzie podobać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no do mnie niech sie brat nie przytula po pogryze :P miec Scarlett za siostre tylko po to by sie przytulic tez glupie :lol:

 

-- 26 gru 2012, 00:50 --

 

znacznie prostsze niż użeranie się z babami

też nie lubie się z nimi uzerać :mrgreen: dlatego siedze z Wami, zamiast ze Scarlett Johnsson :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na safari nie ma piwa i telewizora :P

no do mnie niech sie brat nie przytula po pogryze :P

nigdy w życiu , wolałbym się chyba do niedzwiedzia przytulić niż do siostry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, śmiej się, ale w ogólnie szeroko pojętych relacjach faceci są znacznie bardziej "strawni" niźli "koleżaneczki" które w własnym towarzystwie udają słodkie zaprzyjaźnione pokemony a potem chcą się zarżnąć i spiskują na każdy możliwym kroku :mrgreen:

To akurat prawda :D jak któraś np opuści ich grono wcześniej na jakimś spotkaniu , to się zaczynają rozmowy " widziałyście jakie buty założyła ? dzizas ja pierdole i ona w ogóle taka pojeb*na " :P

Snejana, nigdy nie powiedziałem żebym siostrę przytulił , tylko o Scarlett mówiłem :P więc siostra sobie nie pochlebia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Tyś jest serio kuba rozpruwacz, jak uslyszę o jakiejs serii brutalnych morderstw w Wadowicach to zgłoszę się na policję i podam im potencjalnego podejrzanego :D

Tomcio Nerwica, to czemu brat ciągnie ten temat o przytulania, basta :D w objeciach Morfeusza? nawet w objęciach osmiornicy :D

to się zaczynają rozmowy " widziałyście jakie buty założyła ? dzizas ja pierdole i ona w ogóle taka pojeb*na "

a brat to skad wie? brat też tak gada? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×