Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

no ale potem jak sie jest starszym to ta miekkosc moze stac sie zbyt miekkka!!!

ja daze do tego zeby tak wygladac jak ta fitneska ale to tylko moje zdanie i na pewno po 40 bede jeszcze sexi jak bede miala taka figurke bo chce sie cieszyc cialem do konca moich dni a nie tylko do 30 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak tamta fitneska będzie wyglądać za 20-30 lat.... a może lepiej nie wiedzieć jak taka potem wygląda. Są pewne granice które tamta już przekroczyła - bez wspomagaczy to się u niej nie obyło ale na pewno się odbije na stare lata.

 

Jovita fitness ale tylko z głową ;) bo na tamtą aż się patrzeć nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica,jesteś fajny facet,a twoim niezaprzeczalnym atutem jest ciepło i serdeczność bijąca z całej twej postaci i z oczu też.Od razu widać,że kobieta może liczyć na twoje wsparcie,opiekę i pomoc.To ogromnie dużo,o wiele więcej niż te wszystkie mięśnie,pewność siebie i te wszystkie cechy,do których tak dąży wielu.Dla kobiet tak naprawdę najważniejszy jest charakter,właśnie dobry i opiekuńczy.Miną lata i mięsnie ochlapną,twarz się zmieni,ale charakter pozostanie.Spróbuj uwierzyć w siebie,choć to trudne,ale wykonalne ;) a zobaczysz,że niejedna chciałaby mieć w tobie swojego mężczyznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wiele więcej niż te wszystkie mięśnie,pewność siebie i te wszystkie cechy,do których tak dąży wielu.

no sorry,ale pewnosc siebie jest najwazniejsza. zadna dziewczyna nie bedzie z ciapa, ktory nie jest pewny siebie. taka jest prawda.

 

a tu się nie zgodzę sa kobiety o tak silnie rozwiniętym instynkcie macierzyńskim lub potrzebie dominacji, że wybierają facetów właśnie spolegliwych na swych partnerów aby im matkować od każdej reguły jest odstępstwo więc nie należy generalizować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu się nie zgodzę sa kobiety o tak silnie rozwiniętym instynkcie macierzyńskim ... ... , że wybierają facetów właśnie spolegliwych na swych partnerów aby im matkować od każdej reguły jest odstępstwo więc nie należy generalizować :)

wspolczuje dzieciom takiego ojca i takiej rodziny(a tak w ogole to bardzo malo jest takich dziewczyn) :lol:

...lub potrzebie dominacji...

ooo buhahaha :lol: juz widze, Darka i kobiete lubiaca dominacje albo jeszcze lepiej lubiaca dominacje w lozku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co jest priorytetem w życiu znam związki w których dominuje kobieta i nie widzę tam niczego złego....

a potem wzor do nasladowania dla dzieci to jakis ojciec ciapa, ktory jest "niewolnikiem" zoneczki :lol:

Heh... A tu już zależy od konkretnych osób.. Nie można powiedzieć, że brak pewności siebie stoi na przeszkodzie związkom międzyludzkim.

myslalem, ze chodzi o zwiazki partnerskie a nie miedzyludzkie;) w miedzyludzkich to jest roznie z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja uważam, że lepiej ojciec ciapa niż łobuz pełen chorych kompleksów wyładowujący swoje nadmierne poczucie wyższości nad żoną .....

a co to ma wspolnego z osoba bijaca zone? tak to sobie mozemy pisac, ja tez wole ojca ciape niz takiego ktory by mnie codziennie przypalal papierosem... no prosze Cie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli w związku dominuje facet, to mogę nie mieć przykładu z matki. Tak czy owak, jest to chyba lekko uogólnione stwierdzenie ;)

pewnosc siebie nie ma nic wspolnego z dominacja ;)

ale dlaczego zakładasz, że ojciec ciapa ma od razu doprowadzić do wizyt jego dzieci u terapeuty ;) bez przesady tak trezba by wykluczyć 3/4 mężczyzn z roli ojca bo jak nie ciapa to brutal, pijak itdwyginęlibyśmy ;)

oj przesada z tym 3/4. a co do wizyty to dlatego, poniewaz taki facet nie daje przykladu np z tym jak sobie radzic w zyciu, w kontaktach z plcia przeciwna, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale Ty już piszesz chyba o jakiś ekstrymalnych przypadkach 8)

no jesli facet nie ma swojego zdania, nie ma pewnosci siebie itp to sorry ale to jest delikatnie mowiac ciapa i nie daje zadnego wzoru a wrecz przeciwnie.to nie sa extremalne przypadki, extremalne przypadki to np. facet ktory boi sie odezwac do zony, bo boi sie dostac od niej buhahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×