Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o wygląd sugerujący przynależność do subkultury, określanej potocznie brudasami... Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 

Określanej przez kogo? Półgłówków drechów :) [bez obrazy jeżeli kogoś uraziłem, nie każdy taki jest ale większość]

 

Hmm dlugie wlosy u mężczyzn potrafią wyglądać źle.... oni po prostu srednio o nie dbają... bynajmniej ja mam takie wrazenie... czesto spotykam się z widokiem tłustych, dlugich wlosow... bleee

 

Ja tak się staram dbać o moje włosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd: ciezko tak opisac bo kazdy ma cos w sobie ale podobaja mi sie łysi i lubie jak chlopak uprawia sporty a najlepiej jakby cwiczyl na silce bo lubie mieśnie i ma na tym punkcie fiola poza tym nie lubie wąsow u chlopaka.. i brody... oraz dredow i metalowcow!

 

charakter: musi miec przede wszystkim poczucie humoru i nie moze byc brutalem i brudasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie brunet choć zdarzały mi się zauroczenia w blondynach, zdecydowanie zarost, tzw trzydniowy, zdecydowanie musi mieć zadbane ręce i stopy mam na myśli paznokcie jestem szczegółowcem i to czego inni nawet by nie zauważyli mnie jest w stanie zniechęcić na dzień dobry :roll: no i zdecydowanie typ- mruka bo ja jestem trajkot więc mój facet musi być mrukiem, lubię czarne charaktery :roll: mroczne dusze.......

 

zdecydowanie nie typ wymuskanego gogusia z uśmiechem a'la reklama colgete ;) zdecydowanie nie steryd, abs, itp wizja pryszczatych pleców od sterydów psuje moje poczucie estetyki ;) nie ufam facetom ładnym ;) i tym którzy spędzają więcej czasu w łazience niż ja ;)

 

dla mnie facet musi mieć przede wszystkim osobowość coś takiego w sposobie bycia co sprawia, że miękną mi nogi..... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×