Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wychodze z zalozenia, ze idealow brak... jak bylam mlodsza to oczywiscie bylam wgapiona w jakichs tam aktorow czy piosenkarzy... powiem szczerze, ze nie umiem powiedziec jaki z wygladu mial by byc moj wymarzony ksiaze z bajki. swojego faceta poznalam dawno temu, spotykalismy sie jak jezdzilam do rodziny na wakacje a on tam wlasnie mieszka. taki tam kolega, czesc, czesc i tyle. jakby mi ktos kiedys powiedzial, ze z nim bede to kazalabym sie mu puknac w czolo :P nasza znajomosc rzowinela sie przez internet, opowiedzialam mu o swojej chorobie (wtedy wlasnie powoli wychodzilam z pierwszego jej ataku), zaczelismy gadac na skype do 4 rano... zakochalam sie w tych naszych rozmowach, w jego sposobie bycia... nawet nie wiem, a przynajmniej nie moge sobie przypomniec jak ocenialam jego wyglad... poprostu mnie trafilo i trzyma az do dzis :D

ja ogolnie lubie ludzi, ktorzy maja pojecie o roznych rzeczach, ktorzy obserwuja co sie dookola dzieje i z ktorymi mozna pogadac o wszystkim... tak tez jest z facetami. ogolnie lepiej zazwyczaj dogaduje sie z meska czescia populacji, jakos tak oni gdy sie otworza potrafia rozmawiac na wszystkie tematy... moim bledem bylo, ze jak ktos okazywal mi zainteresowanie to natychmniast prawie bylam zauroczona... ale okazywalo sie ze nadal jestem przyjaciolka a moj kolega zakochal sie w mojej kolezance...

ok, do rzeczy - inteligentny z poczuciem humoru, posiadajacy wlasne zdanie, otwarty na innych ludzi... wyglad? hmm, nie wiem... przede wszystkim musi o siebie dbac i nie wazne czy gruby czy chudy, z "szesciopakiem" na brzuchu czy z "miesniem piwnym" - tro cos musi byc, ale to "cos" jest u kazdego inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste Mr. Green powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

Mała Mi??????? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, długie włosy to takie życzonko, z powodu ich braku szat zdzierać nie będę ;) .

A jaki powinien być ten wymarzony? Interesujący... Taki, przy którym nie da się nudzić.

Taki, żebym po iluś tam latach związku nie żałowała, że go spotkałam... Ktoś, komu można zaufać i zawierzyć, kto będzie zarazem oparciem i kto będzie go szukać we mnie. Ktoś, z kim będzie mnie łączyć, oprócz miłości, przyjaźń.

Wygląd jest raczej drugorzędny, co mi po Supermanie, jeśli nie idzie z nim normalnie pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to się okaże dopiero po paru latach związku

Bo też jest to zapewne pobożne życzenie... :mrgreen::mrgreen:

Mimo wszystko fajnie jest mieć faceta, z którym nawet jak nie wyjdzie, można się dalej przyjaźnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też pobożne życzenie

Akurat w tym wypadku nie. Ja się ze swoimi przyjaźnię :mrgreen:

Utrzymujemy kontakt, dzwonimy, zwierzamy się sobie...

Pewnie dlatego, że to fajni faceci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma idealnych facetów, lubie wrażliwych ale jednoczesnie nie lubie przeuczonych suchelców- umięśniony musi być- ja jestem wiec od niego tez tego wymagam! Facet nie moze ponizac kobiet i nie moze byc macho, ale tak na prawde mozna sie przyzwyczaic do kazdych wad.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o fizis to zawsze mi sie podobał chłopięcy typ urody i delikatne rysy twarzy.Ale zawsze pod takim płaszczykiem chłopczykowatości krył się zimny drań.Niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem kobietą cywilizowaną nie napluję temu skur...ielowi w twarz na pierwszych zajęciach. Ale to nie znaczy, że to przyjaźń Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

:) dobre :)

 

a moj ideal..hhmmm chyba nie mam, po prostu musi miec to cos czasami spotyka sie faceta ktory z wygladu wcale nie przypomina jamesa bonda i juz sie nie moze spac po nocach :lol:

ps. ja od dluzeszego czasu spie bardzo dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet nie moze ponizac kobiet i nie moze byc macho, ale tak na prawde mozna sie przyzwyczaic do kazdych wad..

 

Nie, nie, nie.

Są rzeczy, których tolerować nie można..

Bo się potem człowiek zakochuje w niedojrzałym, nieodpowiedzialnym ćpunie, alkoholiku, mającym w głębokim poważaniu wszystko oprócz siebie, nie tolerującym najmniejszej krytyki, nie zdającym sobie sprawy z własnych problemów...

Esh... Ulżyło mi... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze znalazlam cosik specjalnie dla Ciebie :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:29 pm ]

Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste Mr. Green powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

Piotrus idealnie pasuje do Twojego opisu :D

2098242681_Zdjecia_kotow_kota_kotka_zdjecie_kociaka_fotografie_kotow_1231.jpg.18b8ccbf9b335875438050bb29c3b27f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×