Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc;) Moj ideal faceta...hmm, wlasciwie bede p[owtarzala po innych, jezeli chodzi o wyglad, to nie ma az takiego znaczenia, chcoc nie moze byc brzydki, chociaz niektorzy brzydale tacy jak Belmondo( czy jak to sie pisze;)) pociagaja mnie;) Alwe wlasnie glownie chodzi o charakter: uduchowiony, romantyczny, wrazliwy, dobrze zeby gral na jakims instrumencie (choc nie jest to az takie wazne, ale chcilabymmzebym mogla z kims posluchac tez klasyki od czasu do czasu oczywiscie:D) no i tez zaradny, zdecydowany (zeby mial kto za mnie podejmowac decyzje;)), z duzym poczuciem humoru i z tym czyms;). Pciagaja mnie tez faceci strasznie inteligentni;)))) na sama mysl robi mi sie blogo...chodzilam z takim do klasy...hehe i od czasu do czasu sie spotykamy, ale normalnie facet nie z tego swiata, chcoc troche przemadrzaly;) no i oczywiscie wyrozumialy, opikunczyc. Oczywiscie moglabym dalej pisac, ale idealow nie stye nie ma:( wierze jednak w to, ze w koncu znajde kogos z przewaga tych cech;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrok, oczy oczywiście też, ale to brzmi jak slogan, a mi chodzi o wzrok - czy jest, jak to określić, bystre, inteligentne,mądre spojrzenie, czy wręcz odwrotnie. :smile: Laluńki niespecjalnie trawie, tzn nie muszę być niemiły, ale nie przepadam :twisted:

 

A poza tym - hm, jeśli chodzi o sposób ubierania się, na poczucie dobrego smaku. I nie chodzi tu o grzeczny ubiór, tudzież wyjątkową elegancję, nic z tych rzeczy, żadna sztampa - uwielbiam wymyślne zabawy strojem, jeśli dziewczyna naprawdę wygląda w tym świetnie. A szczególnie lubię świetnie dobrane, obwinięte gdzieś lub obwiązane chusty, (nie mam na myśli zasłaniania twarzy :lol: ) ogólnie po prostu poczucie tego ''czegoś'' także w ubiorze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zwracam wielka uwage na oczka musza byc glebokie pelne sam nie wiem czego ale jak czasami spojrze to az braknie mi sil jestem obezwładniony

 

Ale rownierz na dlonie i paznokcie sam nie wiem dlaczego ale ladne dlonie hihihi a paznokcie delikatnie pomalowane a nie najakies pstrokate kolory czy brokaty i serduszka odpada (moda ble)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie numer jeden to oczy. Piękne oczy i ciepłe spojrzenie, oprócz tego mile widziana zgrabna figura - więcej mi nie potrzeba. Jeżeli chodzi o modę to nie lubię poobwieszanych łańcuszkami itp, wytapetowanych, ubranych w krzykliwe żrące oczy kolorem, ciuszki lukrowanych 'panienek' w fikuśnych fryzurach - wszystko z umiarem i z gustem, delikatnie i jest ok. Ale dodam (poza tematem) że nawet może dziewczyna być taka jak opisałem wyżej ale bez charakteru klapa - bo to ostatnie najważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze: twarz i kolor włosów potem sylwetka

 

Jeżeli chodzi o modę to nie lubię poobwieszanych łańcuszkami itp, wytapetowanych, ubranych w krzykliwe żrące oczy kolorem, ciuszki lukrowanych 'panienek' w fikuśnych fryzurach - wszystko z umiarem i z gustem, delikatnie i jest ok.

 

To tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×