Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na serio, to gdyby jakaś kobieta , mi zaproponowała seks , to bym się cieszył .

jakakolwiek?

Bez durnych żartów dobrze .

 

-- 30 lis 2012, 16:19 --

 

Ten temat, to worek bez dna .Jest już 462 stron, pewnie będzie i 1000 , a może i więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo temat ma potencjał w sobie :mrgreen:

 

pamietam u mnie w szkole byla ankieta wsrod dziewczyn w 3 licemu czy nie wstydza sie dziewictwa?

 

No myslalem ze padne, juz sama ta ankieta sugerowala, ze cos jest nie tak jak dz 17letnia jest dziewica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne lubią ogierów, a inne romantyzm. Dla każdego cos miłego :P to chyba normalne, że każdy jest inny i trzeba szukać kogoś kompatybilnego ze sobą :P na tym polega cała zabawa, inaczej by było nudnooo.....
no cóż, pewnie i racja.

 

ale czy nie jest tak, że kompleksy na tle seksualnym są bardziej destrukcyjne...

i czy ta "zabawa" o której mówisz (rozumiem o co chodzi) nie staje się niebezpieczna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to gdyby jakaś kobieta , mi zaproponowała seks , to bym się cieszył .

jakakolwiek?

Bez durnych żartów dobrze .

 

-- 30 lis 2012, 16:19 --

 

Ten temat, to worek bez dna .Jest już 462 stron, pewnie będzie i 1000 , a może i więcej .

to nie żart, pytam bo był tu ktoś na forum (nie pamiętam kto) kto otwarcie pisał że mu dowolna kobieta wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandorka racja racja, ale jest pewnego rodzaju presja w spoleczenstwie, wiec te kompleksy nie biorą sie z nikąd, w wielu kregach przyznanie sie, ze jest sie 30 letnim prawiczkiem wystawia czlowieka na drwiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandorka racja racja, ale jest pewnego rodzaju presja w spoleczenstwie, wiec te kompleksy nie biorą sie z nikąd, w wielu kregach przyznanie sie, ze jest sie 30 letnim prawiczkiem wystawia czlowieka na drwiny.

w niektórych kręgach to w wieku 16 lat wstyd się przyznać, ja już po 18-tce się nie przyznawałem i udawałem że kogoś miałem lub nic nie mówiłem, ale na pewno w życiu bym się nie przyznał przed większością znanych mi ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pandorka tajemniczo napisała, ze jej chłopak JEST prawiczkiem, co daje pole do spekulacji. Jeśli nadal jest, to jak można go porównać do nie-prawiczków w tej dziedzinie, której ta sprawa dotyczy, czyli seks ?

Bo chyba nasi panowie najbardziej sie obawiają, ze własnie w seksie sobie nie poradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba nasi panowie najbardziej sie obawiają, ze własnie w seksie sobie nie poradzą.
odpowiem za siebie: ja że nikogo sobie nie będę potrafił znaleźć... co do seksu, to może... jak drugiej osobie będzie zależało to jakoś to zniesie.

 

to chyba jest o mnie.

ale to jest nieco zniekształcony sens mojej wypowiedzi, którą większość tak zrozumiało...

Nie... to Luc chyba pisal
ja napisałem coś co mogło tak brzmieć, ale sens był inny... nie mogę tego znaleźć.. nieważne zresztą.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandorka, Myślę że jednak dla większości - jest to "pożywka" dla niskiej samooceny,jeden z powodów, niekoniecznie obsesja.. ;)

rzutuje to też tym,że tamten czy inny osobnik jest w związku,my nie z powodu kiepskiej samooceny.

 

 

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

 

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen::lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandorka poza tym Twoj chlopak wie, ze jest juz blizej niz dalej to sie tak tym nie przejmuje. :mrgreen:

 

jak bylbym 30 letnim prawiczkiem to na pierwszy raz wspomoglbym sie wiagra, po takim okresie oczekiwania mozna sie psychicznie spalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...
dokładnie.

 

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen::lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)
czytałem to. po co się przyznawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)

zapytam całkowicie serio...

 

Ale Ty to poważnie mówisz, czy sobie żartujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Nie wiem czy to dżołk czy nie.

Ale "nie zamoczenie" w żadnym wypadku niema wpływu na moją samoocenę, nie jest to moją obsesją, czy wielkim "problemem" :mrgreen: .

Szczerze mówiąc mam pierdyliard innych problemów z własną egzystencją,gdzie to jest na baaaardzo dalekim miejscu :P.

bittersweet, Taak, "twoja przyszła partnerka będzie z pewnością zachwycona" :mrgreen: ... (friendzoned) : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×