Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga masz dopiero 19 lat? :D Młody gościu jesteś. Przed tobą jeszcze wiele rozczarowań, bólów i porażek w kontaktach z kobietami :D Ale poddawać się nie możesz, musisz działać, krążyć, próbować, i na pewno nie czekać aż samo przyjdzie.

Miałem rocznikowo 19 (ale faktycznie nadal 18), gdy udało mi się zrzucić "brzemię" :D prawictwa. Tak długo męczyłem jedną znajomą, wierciłem jej dziurę w brzuchu, że aż dla świętego spokoju mi "dała" :D

Czasami trzeba być nachalnym i nawet, gdy kłóci się to z charakterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, wiem... ;)

ale na razie uważam żebyś z tym klasztorem się wstrzymał, ok? :mrgreen:

 

-- 27 lis 2012, 16:32 --

 

 

 

Tak długo męczyłem jedną znajomą, wierciłem jej dziurę w brzuchu, że aż dla świętego spokoju mi "dała" :D

 

 

 

Padlam.. :mrgreen::mrgreen:

 

tak dla świetego spokoju ??? :mrgreen:

tez padłam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :D największy sukces w tym wszystkim? udało mi się wtedy nawet za bardzo nie płakać z radości :mrgreen::mrgreen:
tak, ale czy to Ci pomogło?

 

Saiga masz dopiero 19 lat? :DMłody gościu jesteś.
ja jak miałem 19 lat to nawet o takich rzeczach nie myślałem... miałem inne problemy... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :D największy sukces w tym wszystkim? udało mi się wtedy nawet za bardzo nie płakać z radości :mrgreen::mrgreen:

 

nie no... gdyby facet zaczął płakać z radości po seksie to też bym padła... ale chyba ze śmiechu :mrgreen:

więc gratuluje, że Ci się udało powstrzymać łzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale czy to Ci pomogło?

 

Szczerze? Tylko pokazało mi, że jest to coś co jest możliwe i wykonalne nawet dla mnie.

W sumie pomogło.

 

Piszę tę żałosną historię, aby pocieszyć niektórych i pokazać, że sama w sobie utrata prawictwa jeszcze o niczym nie świadczy :D Powinien liczyć się styl i klasa, a nie jakieś wyżebrane... :smile:

 

To było dawno, byłem strasznie naiwny w tym wszystkim. Młodość ma swoje prawa do bycia przypałowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale czy to Ci pomogło?

 

Szczerze? Tylko pokazało mi, że jest to coś co jest możliwe i wykonalne nawet dla mnie.

W sumie pomogło.

 

Piszę tę żałosną historię, aby pocieszyć niektórych i pokazać, że sama w sobie utrata prawictwa jeszcze o niczym nie świadczy :D Powinien liczyć się styl i klasa, a nie jakieś wyżebrane... :smile:

 

To było dawno, byłem strasznie naiwny w tym wszystkim. Młodość ma swoje prawa do bycia przypałowym :D

tylko... że tak naprawdę każdy może... każdy chyba jest w stanie uzbierać kasę i iść.. wiadomo gdzie..

a przecież nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jak ja :angel: jestem... :oops::mrgreen:

 

-- 27 lis 2012, 15:57 --

 

"Był sobie kiedyś taki Anioł bardzo smutny, szukał celu, szukał sensu i szukał pokuty

Był zdrowy w sercu, lecz bardzo chory w duszy, co się gdzie nie ruszył to widział widmo zguby

Bóg go zawołał i powiedział „Szukaj ludzi”, więc się odważył, poszedł szukać swej otuchy

Po kilku razach, gdy go ludzie odtrącali, rozwinął swe skrzydła i poczuł smak odwagi

Płakał z radości, bo płakać powinien, płakać łzami czystymi przez chwilę

Potem, więc odszedł z powrotem do nieba, Bóg był z niego dumny, już się o niego nie bał

Teraz ten Anioł jest Królem Aniołów, silny jak nigdy, bo bez wewnętrznych sporów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×