Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness no cóż... nie pytaj skąd wiem bo co to za różnica ^^ sam nawet czerwony się zrobiłem jak widziałem co tobie po głowie chodzi. Jak ktoś obudzi w tobie tego uśpionego diabełka to szczęśliwy ten twój przyszły facet.

 

trek dokładnie to samo chciałem napisać. Generalnie nie widzę szans.

Jak jedna strona mówi "zostańmy przyjaciółmi" to jest to prawie zerowa szansa by związek stworzyć.

Zresztą co za głupota, żeby pisać w dzień po poznaniu, że jest sie 35 letnim prawiczkiem. To podejrzewam miało duży wpływ na jej decyzje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, tak jak napisałam wyżej..

 

Jeśli chodzi o taką gdzie chłopak zakochuje się w dziewczynie a ona mu odpowiada "zastańmy przyjaciółmi" to powiem tak.. Niech chłopak sobie odpuści.. Bo ani miłości ani przyjaźni z tego nie będzie..

 

 

O ile mamy to samo na myśli..

 

-- 30 lis 2012, 00:30 --

 

bakus, chcesz abym sie zadławiła...

 

Nadal nie wiem po czym to wszystko wnioskujesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę ,że przypadek Monka jest trochę inny i tu bym nie wyciągała takowych wniosków

 

możliwe bo nie wiadomo jaki jest kontekst sytuacji, ale ogolnie nie ma co za szybko pytac tak jak w pięknym umyśle, chociaż mi by odpowiadało by kobiety od razu podchodziły i mowily ze np. im sie podobam a nie sie zastanawiać czy wysyłają sygnały i bajerować, cała ta otoczka mnie nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness twój awatar dużo zdradził. Ja jestem artystą :) Postrzegam świat głębiej niż większość ludzi. Dla mnie obraz nie jest przedmiotem stworzonym z farb i pędzla. Dla mnie to głębia, emocje wyrażane przez artystę. Dlatego nie znajdę nic konkretnego co by czarno na białym o tym świadczyło o tym, że tak a tak myślisz. To by było za proste.

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle czego do awatara nie wstawię..

No i właśnie :) byle czego też pewnie na siebie nie założysz, nie zadowolisz się byle czym, jesteś zapewne dosć wybredna. I nie napisałem, żeś romantyczka. Wydaje mi się, że tak ale są bardziej romantyczne panny niż ty. Ty pokazać pazur lubisz od czasu do czasu, jednak jesteś wrażliwa. A po główce chodzą Ci myśli takie, że nie jedna śmiała, odważna Fame Fatale by się powstydziła:)

 

Ok. Kończymy, albo na PW ale to już zależy od koleżanki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza dziewczyna z ktora sie spotykalem kiedys, spytala sie mnie o seks, jak lubie czy cos, to powiedzialem jaka jest sytuacja, ale jak zobaczylem jej reakcje szybko sklamalem, ze zartuje, a ona na to:

ufff, no to dobrze, bo lepsza kur*a niz prawiczek :lol:

I z nia sie szybko rozstalem, a potem juz sie nie wygadalem przy nastepnej z ktora mialem pierwszy raz, ani przed ani po, moze sama sie zorientowala trudno powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba miec na serio duzo dystansu zeby nie przyjac takiego ciezaru, ogolnie jak ktos ma poczucie wlasnej wartosci to nie da satysfakcji kobiecie oczekujacej od niego ze sie zawstydzi, a niektore z luboscia wjezdzaja na męską ambicję. Ostatnio mi jedna probowala docinac ze sie boje horrory ogladac i co ze mnie za facet, a za chwile byla wsciekla ze mam to w dupie. Zlosliwosc obrocila sie przeciwko niej. :mrgreen:

 

 

Silence bardzo pocieszajace ze nie wszystkie takie są :)

 

Ogladaliscie moze film Teddy Bear? Dziewczyna tego 38 letniego prawiczka miala wspanialy charakter, dla mnie kwintesencja kobiecosci byla taka normalna, dobra, poczciwa. :105:

 

 

jest w 1.21 minucie na trailerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak facet źle się czuje, że kobieta nie jest dziewicą a on tak, to zaraz jest liczowany, że "zależy mu na kawałku błony", "przeszłosć się nie liczy, liczy się teraźniejszość", "jak chcesz dziewicę to idź do przedszkola", "a skąd ona miała wiedzieć,że Cie spotka?" itp.

 

Przecież napisałam, że szacunek do siebie działa w dwie strony. Wg mnie zależy to od powodu pójścia do łóżka. Jeśli kobieta poszła dlatego, że chciała mieć trochę frajdy w życiu a nie dlatego, że faktycznie darzyła partnera uczuciem to nie ma żadnego dla mnie w tym żadnego dziwactwa, że mężczyzna prawiczek chce kobietę dziewicę.

 

A jak nie przyjdzie to napiszesz, że "seks nie jest najważniejszy", albo nawet jak by ktoś miał 60 lat i nie miał(a) seksu to powiesz "na miłość nigdy za późno" , "seks jest przereklamowany":D mam racje?

Różne rzeczy spotykają ludzi. To, co spotyka każdego z nas, można różnie tłumaczyć. Dla mnie będzie to jakaś zapora w jego umyśle lub niewykorzystana okazja. Dla Ciebie może być to po prostu nieudolność jakiegoś człowieka czy "kara" Boska. Jak kto woli.

Ale na miłość nigdy nie jest za późno i z tym się zgadzam. Chyba, że pod słowem "miłość" masz na myśli seks.

 

Moda na szybkie stracenie prawictwa to może ma miejsce jak się ma 16 do 18 lat. Ale nie jak się ma 24, 30 czy 40 lat...

Tutaj wkradła się pewna nieścisłość. Bo co ma jedno z drugim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ona chciala doswiadczonego mlodego ogiera z ktorym przezyje szalone chwile, dyskoteki ostry seks hardcorowe zycie, a nie prawiczka i tym bardziej jakiegos dziada :lol:
i potem się dziwić że facet czuje presję... że wstyd być prawiczkiem.

Jedne lubią ogierów, a inne romantyzm. Dla każdego cos miłego :P to chyba normalne, że każdy jest inny i trzeba szukać kogoś kompatybilnego ze sobą :P na tym polega cała zabawa, inaczej by było nudnooo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×