Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty to poważnie mówisz, czy sobie żartujesz?

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy

Uważam to za świetny pomysł :) Same plusy z tego rozwiązania.

No chyba że ktoś woli marudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak jest prawiczkiem (ma 28 lat) i... jakoś nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi mężczyznami, z którymi się spotykałam. Większośc z was ma chyba tutaj urojenia na ten temat - obsesje.

To żadne urojenia. Ja mogę śmiało powiedzieć, że teraz bycie z kimś w związku jest dla mnie trudne. W wieku 25lat uczę się tego co już dawno powinienem przyswoić za szczenięcych lat. Jest to trudność zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny. Niejednokrotnie jest przez to "źle". Na szczęście jest ona dla mnie wyrozumiała.

 

A co do samego seksu, to myślenie, że prawiczek jest beznadziejnym kochankiem jest błędne. Moja partnerka uważa coś innego. ;) A może ja po prostu jestem tak genialny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

bycie prawiczkiem do 25 roku życia też wiąże się z nerwami a w szczególności z zaniżona samooceną i brakiem poczucia męskości. A im później się zaczyna tym większy stres i strach przed wyśmianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem przytoczyć Marsala2... kiedyś Candy próbowałaś zagrać tą kartą...

"Marsal powiedz, że po inicjacji nic się nie zmieniło" on powiedział, że jednak się zmieniło. I zamilkłaś.

 

Najzwyczajniej w świecie wy kobiety nie potraficie zrozumieć jak faceta to może dręczyć.

 

Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

Boże... nie musi wiedzieć bo się uczy i tym samym doświadcza, dojrzewa... Uczący się 30 latek będzie żałośnie wyglądać i mało która kobieta będzie wystarczająco dużo wyrozumiała. Ona np. chciałaby już dziecka a on nie umie żyć w związku. Żenada totalna.

 

Radzę poczytać artykuły na temat późnej inicjacji seksualnej żebyście sobie uświadomiły, że tak to jest stan ducha(ale takim głupim argumentem można próbować "obalić" każdą chorobę na tym forum czy to depresja czy fobia) ale jak mocno rani psychikę.

 

Mój chłopak jest prawiczkiem (ma 28 lat) i... jakoś nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi mężczyznami, z którymi się spotykałam. Większośc z was ma chyba tutaj urojenia na ten temat - obsesje.

A co z wyglądu ma się różnić?? Fakt, może być bardzo brzydki skoro w tym wieku jest prawiczkiem. Podkreślam może ale to żadna reguła. Ja np. nie mam problemu z wyglądem. Druga sprawa jest taka, że nadal tym prawiczkiem jest... więc co. Może czeka do ślubu? Możę nie jest gotowy? Może za mało się znacie? A jak już się poznacie to zobaczysz, jak prawictwo na niego oddziałało. Chociaż wcale też zobaczyć tego oddziaływania nie musisz. Niemniej, jeżeli ktoś nie czeka z tym do ślubu z powodów religijnych to na pewno nie przechodzi obojętnie od tego.

W ogóle co za durnota, że patrzy się tylko na prawictwo... stan ducha i inne takie pierdolenie. Prawictwo jest zazwyczaj skutkiem braku powodzenia u kobiet. Więc prócz kompleksu późnego prawictwa jest poczucie niskiej wartości zbudowane przede wszystkim tym, że kobiety się nami nie interesują a nie tym, że nie mieliśmy seksu.

A co do pójścia do dziwek to są i przypadki, które sprawiły, że facet po takich doświadczeniach, jednych, drugich trzecich ożył i nabrał pewnosci siebie. Ale nigdy do końca nie wiadomo jak to zadziała. Każdy indywidualnie i inaczej by zareagował na takie doświadczenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, jednak wtedy uczy się co można, a czego nie wypada. Nabiera doświadczenia, co rzutuje na późniejsze związki. A tak, kobieta bierze sobie takiego 25letniego faceta i widzi, że popełnia błędy w związku, których nawet współczesny 15latek nie robi, i co? i najpewniej po paru takich wpadkach go olewa, bo się on nie nadaje. Niestety, 25letni facet, ma stanowczo mniej czasu na szukanie sobie kolejnej panny, żeby na niej "ćwiczyć" niż wspomniany wcześniej nastolatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. A tak, kobieta bierze sobie takiego 25letniego faceta i widzi, że popełnia błędy w związku, których nawet współczesny 15latek nie robi, i co?

I nic... mowi mu zeby tego nie robil a on uczy sie na bledach. Moj mezczyzna mowi ze uczyl sie metoda prob i bledow..glownie bledow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bakus napisał zgrabniej, to co ja chciałem przekazać. Dzięki. ;)

 

Candy14, moja dziewczyna nie miała czego wyśmiewać, bo okazało się, że dałem jej więcej przyjemności podczas naszego pierwszego razu niż niejeden jej wcześniejszy partner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej w świecie wy kobiety nie potraficie zrozumieć jak faceta to może dręczyć.

właśnie, już parę razy o tym pisałem, kobiety nie są w stanie się wczuć w tą sytuacje tak samo jak np. faceci nie wiedzą jak to jest rodzic dzieci. Bycie prawiczkiem powyżej 25( czasem już powyżej 20) roku życia samo w sobie jest już zaburzeniem, sprzeciwem wobec natury i powinno być leczone, poddawane terapii proponował bym nawet nadanie temu jakieś f-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, przestań uogólniać "wy kobiety" i poczytaj sobie artykuły, ze kazda kobieta jest inna i ma inne poglady na rózne sprawy 8) a uswiadamianie kobietom jakie są i czego nie wiedza odłoz na półke, bo inaczej jeszcze długo pozostaniesz prawiczkiem :?

Na mnie artykuły o tym jakich facetów lubia kobiety nie robią wrażenia. A tym bardziej wypowiedzi kobiet, jak piszą, że marzą o księciu na białym rumaku, najlepiej z bukietem róż. Zresztą zobacz co napisałem... skąd ty możesz wiedzieć przez co przechodzi facet prawiczek w późnym wieku? Na podstawie twojego chłopaka niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Marsal powiedz, że po inicjacji nic się nie zmieniło" on powiedział, że jednak się zmieniło. I zamilkłaś.

 

bo sledze ten temat bardzo z doskoku.. co kilkanascie stron. Teraz akurat nic na forum sie nie dzieje to zajrzalam. Gdyby nie bittersweet, ktora sie do Ciebie odniosla to Twoj post zupelnie by mi umknal bo czytuje zazwyczaj ostatni na stronie. Wmowic mozna sobie wszystko.. jezeli chcesz zeby prawictwo rujnowalo Ci zycie to tak bedzie..najwyrazniej nie masz wiekszych problemow w zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sledze ten temat bardzo z doskoku.. co kilkanascie stron. Teraz akurat nic na forum sie nie dzieje to zajrzalam. Gdyby nie bittersweet, ktora sie do Ciebie odniosla to Twoj post zupelnie by mi umknal bo czytuje zazwyczaj ostatni na stronie. Wmowic mozna sobie wszystko.. jezeli chcesz zeby prawictwo rujnowalo Ci zycie to tak bedzie..najwyrazniej nie masz wiekszych problemow w zyciu

 

No to Cie uświadamiam.

Akurat nie wiem co rozumiesz przez "większe problemy" ale to nie ty będziesz nadawać im skalę. Dla mnie to może być największa tragedia w życiu dla Ciebie mozę nie być. Bo ską mozesz niby wiedzieć jak to jest... Po drugie znowu patrzysz płytko, bo nie chodzi o sam fakt bycia prawiczkiem tylko o fakt, że nie można nikogo sobie znaleźć, czytaj brak powodzenia, nie jest się atrakcyjnym dla kobiet czego efektem jest prawictwo.

A mam ogromną ilość problemów w życiu ale z każdym innym sobie potrafię poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, dżizas, jakiego chłopaka ? raz tylko miałam chłopaka /chyba/ prawiczka, nic nie powiedział ale sie można było zorientować.

 

Rozumiem to, bo mnie samą w wieku lat nastu uwierało dziewictwo i chciałam sie go pozbyć, więc rozumiem, ze Wasza sytuacja jest gorsza. Jakby to zwielokrotniona frustracja. Po prostu zirytowała mnie arogancja twojej wypowiedzi, czego to kobiety nie rozumieją i jak sie mają dokształcać, bo uwazam, że ja rozumiem a przeciez jestem kobietą O-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, już niejednokrotnie zostało zaznaczone, że to nie o sam fakt bycia prawiczkiem chodzi. Ale jak już bakus to parokrotnie zaznaczył, kobieta nie jest wstanie zrozumieć faceta w takim stanie.

 

-- 01 gru 2012, 00:17 --

 

bittersweet, to widać jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. ;) Chociaż wydaje mi się, ze większość pań tu wypowiadających się straciła dziewictwo w wieku lat nastu, mam rację? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet fakt, sory. Wydało mi się, że jesteś autorką tego postu, że masz chłopaka 28 letniego prawiczka.

Rozumiem to, bo mnie samą w wieku lat nastu uwierało dziewictwo i chciałam sie go pozbyć, więc rozumiem, ze Wasza sytuacja jest gorsza. Jakby to zwielokrotniona frustracja. Po prostu zirytowała mnie arogancja twojej wypowiedzi, czego to kobiety nie rozumieją i jak sie mają dokształcać, bo uwazam, że ja rozumiem a przeciez jestem kobietą O-o

No widocznie nie rozumiesz skoro nam się dziwisz.

Nasza sytuacja jest o tyle gorsza, że za przeproszeniem "my musimy polować" a wam jak tak zależy na utracie dziewictwa to dużo łatwiej je stracić niż w przypadku facetów.

 

-- So gru 01, 2012 12:27 am --

 

Aha i jeszcze jedno... owszem są faceci, którzy boją się, że się nie sprawdzą w łóżku(no i co w tym niby dziwnego, skoro jej poprzedni facet miał np 5 letnie doświadczenie za sobą i każdy poprzedni podobne, to daje podstawy do obaw), aczkolwiek mnie to jakoś szczególnie nie martwi i nie to jest siłą napędową moich kompleksów na tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, chyba pora się położyć, bo znowu chyba pomyliłeś bittersweet z kimś innym. ;) Ona nie dziwiła się w żadnym poście. ;)

 

A to wieloletnie doświadczenie innych facetów, nie koniecznie musi znaczyć, że wiedzą jak co robić, żeby było dobrze. To dokładnie tak jak w innych dziedzinach. Ilu jest mechaników czy innych "fachowców" z wieloletnim stażem, co nawet najprostszą rzecz spartolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w łożku bardzo szybko mozna sie nauczyc z reszta i tak pary sie w tej sferze docieraja przy kazdym nowym związku, tutaj nie jest problem chyba.

 

Mysle ze 30 letnia dziewica jest w stanie zrozumiec prawiczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, chyba pora się położyć, bo znowu chyba pomyliłeś bittersweet z kimś innym. ;) Ona nie dziwiła się w żadnym poście. ;)

Nie :P Bo prawdę mówiąc wstałem godzinę temu. Ostatnio mam problemy ze spaniem, tzn z godzinami spania.

 

A to wieloletnie doświadczenie innych facetów, nie koniecznie musi znaczyć, że wiedzą jak co robić, żeby było dobrze. To dokładnie tak jak w innych dziedzinach. Ilu jest mechaników czy innych "fachowców" z wieloletnim stażem, co nawet najprostszą rzecz spartolą?

No to jest prawda. Dlatego ja sam jakoś szczególnie nie martwie się o to, że nie dam rady.

 

Mysle ze 30 letnia dziewica jest w stanie zrozumiec prawiczka.

Też nie do końca. Ale takiej na pewno bliżej do zrozumienia prawiczka niż laska co ma pod 30 a zaczynała w wieku nastu i ... "ja nie rozumiem jak to może być dla was problem"

 

Ale mam dziś brak humoru i doła :/

 

Ale Ty to poważnie mówisz, czy sobie żartujesz?

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy

 

Może dla tego, że nie podobamy im się :D Z tego co wiem to chyba tylko carlos dał foty.

Po drugie może Ci się tylko wydaje, że jest ich aż tyle, albo najzwyczajniej w świecie Monk miał rację, że boją się iż zostaną uznane za dziwki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×