Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bakus, Ale to wiem tylko ja, czy pisałam czy nie. Ktoś kto przeczyta uzna ,że wiesz co piszesz i nie będzie mu się chciało weryfikować 10000000 stron żeby to sprawdzić.

 

Candy14, Podpadasz :lol:

 

-- 04 lis 2012, 00:59 --

 

inbvo, Poderwać laskę a nawet przelecieć to niekoniecznie sukces., powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Poderwać laskę a nawet przelecieć to niekoniecznie sukces.
NIE ZGADZAM SIĘ!

 

, powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)
to prawda, ale lepiej przelecieć lub poderwać i nie utrzymać związku niż nie poderwać, nie przelecieć i nie utrzymać związku.;) pokręciłem ale wiesz o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomoglo? ja nie widze zmian..bakus nadal jest napastliwy i zgorzknialy

No ale nie to miało być "efektem" terapii :P Chciałem więcej pozytywnego myślenia, większej pewności siebie, otwartości na ludzi i wyzbycie się strachu przed ludźmi i imprezami masowymi. Otrzymałem to(bym oszukiwał sam siebie gdybym powiedział, że nic mi to nie dało) teraz tylko to rozwijać i iść do przodu :)

 

*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie. Natomiast proponuję zamknać ten rozdział, bo w sumie ja o tym zapomniałem a ty odebrałaś moją wypowiedź jako atak(jeszcze w myśli o tamtej sprawie) a nie miałem tego zupełnie na myśli. Możę faktynnie niefortunnie to wygląda jak się czyta jednak złych intencji nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomoglo? ja nie widze zmian..bakus nadal jest napastliwy i zgorzknialy

No ale nie to miało być "efektem" terapii :P Chciałem więcej pozytywnego myślenia, większej pewności siebie, otwartości na ludzi i wyzbycie się strachu przed ludźmi i imprezami masowymi. Otrzymałem to(bym oszukiwał sam siebie gdybym powiedział, że nic mi to nie dało) teraz tylko to rozwijać i iść do przodu :)

 

*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie. Natomiast proponuję zamknać ten rozdział, bo w sumie ja o tym zapomniałem a ty odebrałaś moją wypowiedź jako atak(jeszcze w myśli o tamtej sprawie) a nie miałem tego zupełnie na myśli. Możę faktynnie niefortunnie to wygląda jak się czyta jednak złych intencji nie miałem.

 

powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)

No to teraz się dowiemy, że mi nie pomogło bo nie jestem w stały związku :D Pomijając, fakt, że nie o to tam chodziło, tylko o zlikwidowaniu lęku przed ludźmi i imprezami masowymi, na zwiększeniu pewności siebie i pozytywnego myślenia. No i mimo, że widzę poprawę w tych kwestiach nie można uznać, że hipnoterapia mi pomogła bo nie jestem w stały związku :)

 

całował się z jakąś dziewczyną. więc tak.

 

A jak to był DRAGQUEEN, a nie dziewczyna! W końcu do przystani nie dopłynął! :shock::shock::shock::hide:

 

... dla zaspokojenia twojej ciekawości to uwierz mi "sprawdziłem" i nie był to DRAGQUEEN....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, Okii , ja Cię też nie atakuję, ale mnie to ruszyło :P Bo akurat nigdy nie radziłam nikomu siedzieć na dupie i czekać na cud. A chciałam Ci pokazać,że łatwo dajesz się zbić z tropu i wybić Ci z głowy coś w co sam wierzysz. Rozumiesz?

 

-- 04 lis 2012, 01:10 --

 

bakus, Ok, pomogła Ci na to co założyłeś, teraz zmień jeszcze swoje podejście do ludzi i będzie całkiem oki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie.

nie wiedziałem że Wiola jest dla Ciebie aż tak wielkim autorytetem że jej zdanie np na temat hipnoterapii tyle znaczy dla Ciebie że gotów byłbyś prawie z niej zrezygnować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus!!! A może Ty po prostu masz genetycznie inną opcję z tyłu głowy! I to by wyjaśniało problemy z dziewczynami wszystkie!

Rada! Umów się na pivo z kolegą odmiennej orientacji i jak nie skończy się tylko na pivie to jesteś w ogródku! :smile:

nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje poczucie humoru do bakusia nie trafia;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

... dla zaspokojenia twojej ciekawości to uwierz mi "sprawdziłem" i nie był to DRAGQUEEN....

Oj, współczesna medycyna czyni cuda, więc nie możesz dać głowy :mrgreen:

jak żem widział kiedyś uczestniczki konkursu miss transseksualistów to prawie bym się zakochał w tych pięknych tajkach( a może tajach) takie cudne były. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie to miało być "efektem" terapii :P Chciałem więcej pozytywnego myślenia, większej pewności siebie, otwartości na ludzi i wyzbycie się strachu przed ludźmi i imprezami masowymi. Otrzymałem to(bym oszukiwał sam siebie gdybym powiedział, że nic mi to nie dało) teraz tylko to rozwijać i iść do przodu :)

 

powaznie? :D to super... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ja bym jeszcze widział tu jako słowo klucz: Jarry Springer. Tam są takie fajne konflikty i moglibyśmy dopingować Wiole i Bakusa hasłem: Jarry, Jarry, Jarry !!! :mrgreen:

to wszystko jest tam wyreżyserowane przecież a tutaj nie tak mi się przynajmniej zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chciałam Ci pokazać,że łatwo dajesz się zbić z tropu i wybić Ci z głowy coś w co sam wierzysz. Rozumiesz?

Tak rozumiem. Musisz jednak wiedzieć, że ja jestem doskonale świadomy swoich wad. Wiem, że mnie bardzo łatwo wytrącić z równowagi i wybić z tropu. Wiem o tym dlatego też między innymi i tak Cie nie posłuchałem :P

 

Bakus!!! A może Ty po prostu masz genetycznie inną opcję z tyłu głowy! I to by wyjaśniało problemy z dziewczynami wszystkie!

Rada! Umów się na pivo z kolegą odmiennej orientacji i jak nie skończy się tylko na pivie to jesteś w ogródku! :smile:

A ja znowu nie rozumiem o co Ci chodzi...

 

Zwiększyć poczucie humoru i dystansu do samego siebie ;)

Zdziwiłabyś się jak duży dystans mam do siebie gdybyś mnie poznała. Na forum wszystko interpretuje się po swojemu bo tak na prawdę nie widzimy dokładnego zachowania drugiego człowieka kiedy wyraża swoje zdanie. Ale uwierz mi, że zdziwiłabyś się. Na forum faktycznie tego nie widać bo w sumie niby jak... Żarty Kowala są tak cudowne, że aż ich nie rozumiem. W dodatku te które zrozumiałem są dla mnie mimo wszystko bardzo obraźliwe. Ktoś kiedyś tu napisał do o jednej z użytkowniczek, że "miała więcej ch*** w ustach niż frytek". Ja się czułem w przypadku żartów(tych które akurat zrozumiałem) kowala tak samo upodlony.

 

powaznie? :D to super... :great:

No poważnie. Tylko należy też wyjaśnić, że to nie oznacza, że nigdy już do końca życia nie popadnę w nerwy, czy będę mieć doła, takich cudów nie ma. Opisałem kilka stron temu jak świetnie się bawiłem na imprezie halloween co mi się nigdy nie zdarzyło. Zawsze to w koncie przesiedziałem jak byłem w klubie a teraz to tańczyłem, przybijałem piątki nieznanym dziewczyną, starałem się rozmawiać ze znajomymi znajomych, i ich znajomych. Jedna dziewczyna mnie obsypała komplementami w kwestii akcentu j. angielskiego. Tak więc coś ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, właśnie ja mam wrażenie że ten konflikt trwa tak długo i toczy się o tak błahą sprawę że nie jestem pewien czy nie jest wyreżyserowany.

a ja myślę że Wiola i Bakus są razem teraz w jednym łóżku i się z nas nabijają co z nas za frajerzy ;) takie wzajemne bluzganie się jako gra wstępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×