Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jedna z Was


Pysia28

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Depresowicze! :( Jestem jedną z Was.Minęło kilka dni zanim zdecydowałam się odezwać.Leczę się jak na razie dopiero 2tyg mimo że z chorobą zmagam się wiele dłużej.Cieszę się że wreszcie zdecydowałam się sobie pomóc.Są lepsze i gorsze dni czasami chcę robić wszystko na raz a czasem nie mogę wstać z łóżka ale nie poddam się temu "złodziejowi".Ukradła mi uśmiech z moich ust a oczom dolała wiadro łez.Obiecałam sobie że się nie poddam tej chorobie czego i Wam z całego serca życzę.Dziś miałam dobry dzień-Effectin działa.Wierzę że tak będzie co dzień...Pozdrawiam życzę wiary w siebie i siły bo pamiętajcie Wy jesteście silniejsi i to Wy kierujecie swoim życiem!!! :D

Chciałabym tak pisać każdego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D Nie codziennie tak ze mną jest :( ale dziękuję za odzew.Ostatnio bardzo pomaga mi mąż mimo że głównie to on i jego rodzina jest przyczyną mojej depresji.Może też pomagają mi leki ale postaram się i tak walczyć.Jak jakiś problem zgłoście się może będę mogła jakoś pomóc.Zawsze chciałam to robić.Trzymajcie sięcieplutko i pamiętajcie JESTEŚCIE WYJĄTKOWI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Al!Masz rację próbuję się nie poddawać tylko nie rozumiem dlaczego mój stan się pogorszył (fakt może przez moje szefostwo ale staram się ich olać) i szukam czegoś czym mogłabym sobie pomóc bo wiem że coś mogę zrobić by było lepiej.Szukam jakiegoś złotego środka.Efectin słabnie?Ah to pewnie ta pogoda rzuca swoją szarość na wszystko.Ale wkrótce będzie pewnie ok.Nie mogę się doczekać 27 stycznia.Idę na fajną imprezę ładnie się ubiorę wumakijażuję w końcu jestam ładna laska-tylko psycha siada.Pozdrawiam dzięki za wsparcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×