Skocz do zawartości
Nerwica.com

grupa wsparcia - Lublin !


doloress

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czy w Lublinie są jakieś grupy wsparcia dla osób z depresją i/lub fobią społeczną ? Albo czy są tutaj takie osoby (najlepiej koło 22 r.z) ? Chętnie poznam kogoś cierpiącego na takie dolegliwości, może razem byłoby łatwiej stawić im czoła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam: http://psychosystem.pl/

Zajmują się i depresją, lękami społecznymi, zaburzeniami nerwicowymi i wieloma innymi. Naprawdę profesjonaliści, nie to co niektórzy hochsztaplerzy na jakich już niestety trafiłem.

Niedługo też rusza grupa.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Mój mail: azcrat000@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2019 o 20:44, angel94ika napisał:

Wznawiam temat. Czy jest ktoś z Lublina z problemem depresji, kto chciałby się spotkać i pogadać ? Najlepiej w wieku 22- 32 lata.

Witam. Niedawno założyłem swoją grupę wsparcia na fb (spokojnie, grupa tajna, znajomi nic się nie dowiedzą ;)). Będę organizował także spotkania na żywo w Lublinie. Serdecznie zapraszam. Mój mail: kocurr918@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice Lublina, a częściej i Lublin się melduje: uogólnione zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne i fobia społeczna w sumie też (z nią walczę już kilka lat i w niektórych sferach udało mi się wygrać, w niektórych nie). 27 na karku. Jakby ktoś chciał pogadać, podzielić się doświadczeniami - zapraszam na pw czy gdzie tam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Mam czat na messenger, gdzie sobie pomagamy, wspieramy się. Widzimy się także na żywo w Lublinie. Zachęcam do dołączenia, nic się nie traci, a można tylko zyskać, poznając młode osoby, które również cierpią psychicznie.

 

Piszcie na maila: jednoswiatlowiecej@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 18:02, kocurr918 napisał:

Właśnie utworzyłem grupę wsparcia na discord. Prosta aplikacja, która w porównaniu do messenger zapewnia anonimowość.

Oto link dla chętnych do nas dołączyć:

https://discord.gg/cGV7SdH

Zapraszam serdecznie ;)

A czy jest jeszcze grupa na mg, bo chętnie bym dołączyła?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×